W ciągu roku wypada co najmniej kilka takich dni, kiedy wypadałoby podarować komuś jakiś niezobowiązujący prezent. Musi to być coś uniwersalnego i bezpiecznego. Bombonierki, czekoladki i kwiaty to zawsze dobry pomysł, jednak warto rozejrzeć się i poszukać czegoś oryginalniejszego. Wspaniałą opcją jest też prezent w postaci alkoholu. Zasady gry zmieniają się, kiedy mowa o personalizowanej butelce.

Butelka w prezencie

prezent na imieninyNa wstępie warto zastanowić się dla kogo dany podarunek jest. Sklepy oferują niezliczoną ilość różnego rodzaju używek. Do mocniejszych należą whisky, rum, wódka czy gin. Trunki o wyższej zawartości alkoholu to lepsza opcja na prezent dla panów. Lżejsze napitki, takie jak szampan, vermunt czy miód pitny, znakomicie sprawdzą się jako upominek dla pań. Różne firmy internetowe, specjalizujące się w sprzedaży alkoholi, proponują nam pomoc w wyborze odpowiedniego napoju na prezent, w zależności od okazji, płci, gustu i budżetu. Wspaniałą opcją jest również personalizacja butelki. Jeśli przykładowy gin to prezent na imieniny dla szwagra, taka informacja może znaleźć się na przodzie butelki. Taki podarunek to świetna idea nawet z okazji narodzin dziecka czy chrzciny. Rodzice mogą przechować butelkę wyśmienitej whisky do 18 urodzin potomka. W ten sposób butelka może też nabrać wartości. Odpowiednie wino będzie wyjątkowym sposobem na pokazanie uczuć, wyrażenie wdzięczności czy przyjaźni. To nietuzinkowe rozwiązanie na wymyślne zaproszenie na ślub.

Alkohol na prezent to znakomity pomysł niezależnie od okazji. Jest bezpieczny, wielofunkcyjny i ogólnodostępny. Znając preferencje smakowe obdarowywanej osoby, jesteśmy w stanie dostosować do nich właściwy trunek. Wybierając woltaż odpowiedni do okazji, a dodatkowo personalizując butelkę, możemy stworzyć prawdziwie wyjątkowy i niezapomniany prezent.