Prowadzę niewielki biznes, który opiera się na sprzedaży obuwia. Produkuje je mój szwagier, który jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu. jego buty są bardzo ładne, wytrzymałe i można je nosić zarówno w mieście, jak i w lasach, bo nie przemakają i są odporne na uszkodzenia.  W związku z tym, że buty cieszą się stale rosnącą popularnością, to musiałam zainwestować w wytrzymałe kartony fasonowe.

Zakup trwałych kartonów fasonowych z nadrukiem

kartony fasonowe z nadrukiemPrzeglądałam oferty producentów lokalnych, szukając najlepszych kartonów. W sprzedaży obuwia rodzimej produkcji jest to bardzo ważne, by korzystać z najlepszych opakowań. Wiedziałam, że ze względu na różne rodzaje obuwia, najlepsze będą kartony fasonowe z nadrukiem. Są one bardzo wytrzymałe, a dodatkowo mają możliwość stworzenie marki za pomocą nadruku. Zadzwoniłam do lokalnego producenta kartonów i spytałam o cenę. Okazało się, ze jeśli prowadzę własny biznes, to kartony będą dla mnie dużo tańsze. Mogłam też wybrać ich wymiary, co było bardzo ważne, bo w ofercie mojego sklepu znajdują się zarówno buty dla dorosłych, jak i dzieci. Różna wielkość kartonów to też znakomity plus, bo w takie kartony można pakować zarówno obuwie ciężkie, takie jak glany, czy kalosze, ale także lekkie letnie, do których możemy zaliczyć sandały. Kartony w bardzo krótkim terminie dotarły do mojego sklepu. Wszystkie prezentowały się bardzo solidnie, a wybrany przeze mnie nadruk prezentował się bardzo ładnie. Wybrałam standardowy rodzaj kartonu, bo zależy mi na tym, by jak najbardziej kojarzył się on z niewielką, rodzimą produkcją. Sprawdziłam tez, czy są wytrzymałe na upadek z wysokości. Okazało się, że karton nawet nie zagiął się w jednym miejscu,. Byłam bardzo zadowolona i poinformowałam szwagra, ze kartony na pudełka są już przygotowane. Bardzo się ucieszył, bo wiedział, że dobre opakowanie obuwia jest bardzo istotnym elementem.

Jestem bardzo zadowolona z oferty kartonów, jaką posiada lokalny producent kartonów. Na pewno będę zamawiała kartony różnej wielkości, bo jest to rodzaj opakowania, który zawsze się przyda i który zapewni odpowiednie zabezpieczenie w czasie transportu. Bardzo podoba mi się nadruk na kartonie, bo jest niewielki, ale elegancki i w pełni oddaje charakter prac mojego szwagra. Najważniejsze, że cena kartonów nie była jakaś wygórowana.