Niedługo mój bart będzie miał urodziny i planuję kupić mu koszulę. Brat pracuje na kierowniczym stanowisku w firmie, więc na pewno taki prezent mu się przyda. Wiem, jaki nosi rozmiar i jakie referuje tkaniny. Na pewno, koszula musi być oryginalna, z ciekawym motywem i wykonana z najwyższej jakości materiału. Znam bardzo dobrą stronę internetową sklepu z odzieżą dla eleganckich panów. Postaram się jeszcze dzisiaj wybrać odpowiedni model koszuli. Urodziny odbędą się za tydzień, więc czas mnie goni.

Niebanalna koszula męska dla puszystego pana

koszule męskie dla puszystychPrzejrzałam bogatą ofertę koszul dla mężczyzn i nie wiem, którą wybrać. Jest tutaj tyle wspaniałych modeli i interesujących wzorów. Najbardziej jednak mi się podoba twillowa koszula w paski. Ma ona delikatną, prążkowaną fakturę i idealnie nadaje się do biura. Brat jest osobą puszystą, więc koszula twillowa wyszczupli jego sylwetkę. Twill doskonale nadaje się na koszule męskie dla puszystych panów, bo jego gęsty splot układa się w jodełkę. Faktura tej koszuli sprawia, że zanika wystający brzuch, a sylwetka wydaje się szczuplejsza. Dodatkowo, jest to bardzo wytrzymały materiał, a do tego niezwykle elegancki i szykowny. Koszula kosztuje tzrysta złotych, co jest trochę wygórowaną jednak ceną, ale nie zamierzam skąpić na prezencie. Mój bart zasługuje na wszystko, co najlepsze. Myślę, czy nie zamówić podobnej koszuli twillowej mężowi, ale z drugiej strony, to nie pamiętam, kiedy on mi cokolwiek kupił. Dodatkowo, otrzymam dwudziestoprocentowy rabat na kolejne zakupy który mogę wykorzystać w ciągu trzech miesięcy inaczej przepadnie. Jeśli chodzi o przesyłkę, to jest darmowa, co mnie niezmiernie cieszy. Przesyłka powinna przyjść w ciągu trzech dni, a więc na pewno zdążę z prezentem. 

Pokazałam mężowi tę koszulę, którą zamówiłam i powiedział, że też mu się bardzo podoba. Mam dwudziestoprocentowy rabat, więc wykorzystam go i zamówię dla niego też twillową koszulę, ale w jaśniejszym kolorze. Ciemny kolor jest idealny dla puszystych panów, a mój mąż należy raczej do tych szczuplejszych. Mogę złożyć zamówienie dopiero za dwa tygodnie, bo od tego czasu zacznie obowiązywać ten rabat. Mam nadzieję, że od męża też doczekam się jakiegoś prezentu od czasu do czasu. W końcu jestem kobietą i mam swoje potrzeby.