Bardzo podobają mi się ciekawe dekoracje do wnętrz. Do tej pory moje mieszkanie wyglądało dosyć zwyczajnie, więc postanowiłam to zmienić. Podczas urządzania poszczególnych pomieszczeń stawiałam na praktyczność oraz przestronność, estetykę stawiając na drugim miejscu. Udało mi się stworzyć komfortowe wnętrza, jednak niczym się one nie wyróżniają i mam wrażenie, że czegoś im brakuje. Miałam nadzieję, że w prosty sposób uda mi się to zmienić.

Drukowanie pięknych obrazów na płótnie

obrazy na płótnie drukowaneDosyć długo zastanawiałam się nad tym, jaką dekorację powinnam wybrać. Zdecydowałam się na obraz, ponieważ od dawna marzyłam o takiej ozdobie. Bardzo podobają mi się krajobrazy i inne wzory, które powieszone na ścianie urozmaicają wygląd pomieszczenia. Moją uwagę przyciągnęły obrazy na płótnie drukowane. Wcześniej nie spotkałam się z taką techniką, więc postanowiłam nieco się o niej dowiedzieć. Ma przede wszystkim taką zaletę, że pozwala w bardzo prosty i szybki sposób stworzyć dekorację w pełni dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Druk pozwala również na zastosowanie niezwykle głębokich oraz nasyconych barw, a obrazy zadziwiają dbałością o nawet najmniejsze detale. Zastanawiałam się nad tym, jaką grafikę powinnam wybrać. Moje mieszkanie urządzone jest w stosunkowo nowoczesnym stylu. Zdecydowałam się więc na piękny krajobraz, który wniósłby do danego wnętrza nieco ciepła oraz ciekawszego charakteru. Nie mogłam się doczekać, aż powieszę taki obraz na ścianie pokoju dziennego. Dominuje w nim jasna kolorystyka. Piękny obraz o żywych barwach wyróżnia się więc i od razu przyciąga wzrok. Udało mi się więc osiągnąć ten efekt, na którym mi najbardziej zależało. Myślę, że wybrałam odpowiedni wzór, ponieważ bardzo lubię naturę – patrzenie na ten obraz zawsze poprawia mi nastrój.

Obraz na ścianie pokoju od razu zwraca uwagę. Do tej pory wnętrze to wydawało się być bardzo zwyczajne oraz nieco surowe. Jedna dekoracja wystarczyła, aby zupełnie odmienić charakter pomieszczenia. Jestem aż zdziwiona, że w tak prosty sposób udało mi się stworzyć piękniejszą aranżację pokoju. Piękny krajobraz nadrukowany na płótnie zachwyca swoimi szczegółami oraz głębokimi kolorami. Taki widok sprawia, że mam lepszy humor, ponieważ obraz przypomina mi moje ulubione miejsce.