Kochamcieszycie

Jestem już w siódmym miesiącu ciąży i to już powoli czas na to aby zająć się szykowaniem pokoju dla mojego maluszka. Prawdopodobnie bobas, który mieszka teraz w moim brzuszku będzie chłopcem, chociaż nie zawsze badanie USG daje stu procentową pewność. Oglądałam ostatnio różne komplety do łóżeczka i wpadły mi w oko pościele z minionkami.

Pościel w minionki dla dziewczynki?

pościel minionkiZastanawiam się nad zakupem  kompletu w minionki ale co zrobię jak urodzi się dziewczynka? Przecież jakaś szansa istnieje. Być może nie znam się za bardzo na bajkach ale minionki wydają mi się takie chłopięce a zależy mi aby pokój dla dziecka był urządzony na każdą ewentualność. Nie zmienia to jednak faktu, że w jednym z popularnych sklepów pościel minionki mnie zachwyciła, kolory są wyraźne i na pewno będą interesujące dla maleństwa. Dodatkowo pościel w minionki jest dokładnie i profesjonalnie wykonana z materiałów najwyżej jakości. Komplet pościeli zawiera jednokolorowe prześcieradło, poszewkę na poduszkę oraz kołderkę, więc jest to dokładnie wszystko to czego potrzebuje. Zastanawiam się tylko jeszcze nad rozmiarem kołderki i pościeli bo na rynku jest dostępnych kilka możliwość, teraz tylko wybrać taką która będzie idealnie pasować do naszego pięknego, drewnianego łóżeczka. Dodatkowo również zastanawiam się czy nie chciałabym mieć takiej samej pościeli do wózka dla naszego malucha, bo przecież w wózku również będzie mała poduszka i kocyk lub mniejsza kołderka i myślę, że ten sam motyw na pościeli uroczo będzie wyglądał.

Podsumowując jako przyszłej mamie bardzo zależy mi na tym aby w pokoju mojego dziecka wszystko było idealne, mam poukładane wszystkie ubranka, na ścianach wiszą małe obrazki a teraz również łóżeczko jest już w pełni gotowe i prezentuje się przepięknie z pościelą w minionki, wszystko już czeka na przyjazd naszego najmłodszego członka rodziny.