Zdrowa dieta jest kluczem do dobrego samopoczucia i sprawności fizycznej, oraz umysłowej aż do późnej starości. Często zapominamy o spożywaniu regularnych, pełnowartościowych posiłków, a spożywanie warzyw i owoców jest sporadyczne. Jest na to łatwy sposób. 

Jaki sok zrobimy w wolnoobrotowej wyciskarce?   

wyciskarka wolnoobrotowa huromDietetycy mówią, aby spożywać pięć porcji warzyw i owoców każdego dnia. Jednak mało kto z nas ma na to czas. Rozwiązaniem tego problemu może być wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, w której zrobimy sok ze wszystkich warzyw i owoców, które mają w sobie sok. W taki sposób dzienną porcję warzyw i owoców wypijemy w jednej szklance pełnowartościowego soku. Wyciskarka posiada bardzo wolne obroty, dzięki czemu produkty są dokładnie wyciskane bez zbędnego podgrzewania jak to ma miejsce w klasycznych wyciskarkach. Jest ona zbudowana z elementów ze stali nierdzewnej, a obudowa jest aluminiowa. Wewnątrz posiada duży ślimak, który dokładnie i wielokrotnie wyciska sok do ostatniej kropli. Podwójne sita wyłapując wszystkie cząstki i kawałki owoców, lub warzyw. Hurom w swoich wyciskarkach posiada duże wloty na wsad, półtora litrowy pojemnik na sok i półtora litrowy pojemnik na powstałą w trakcie produkcji pulpę. Są one łatwe w używania i cicho pracują dzięki innowacyjnej budowie wydajnego silnika. Wyciskarka posiada dwa tryby pracy, które w zupełności wystarczają do robienia soków ze wszystkich warzyw i owoców. Sprzęty formy Hurom na silniki posiadają dożywotnie gwarancje producenta.

Dobra wyciskarka będzie kosztować około pięćset złotych, ale będzie to właściwy zakup, bo jej koszt szybko się nam zwróci w postaci lepszego zdrowia i zaoszczędzonych pieniądzach na wizytach lekarskich. Wyciskarka Hurom świetnie się nadaje na prezent, bo to dobry jakościowo sprzęt kuchenny. 

Kategorie: Handel