Mój facet, z którym jestem od prawie roku miał w maju urodziny. Mieszkamy ze sobą od pięciu miesięcy i podczas jego urodzin po raz pierwszy miała odwiedzić nas jego rodzina. Ma dużą rodzinę, bo należą do niej rodzice, babcia i trójka rodzeństwa. My mamy dość duże mieszkanie, ale brakuje tutaj jeszcze wielu elementów, na przykład dużego stołu.

Skąd wytrzasnąć duży stół?

wypożyczalnia stołów warszawaBył to znaczny problem, bo przy jednej małej ławie nikt by się nie zmieścił. Razem byłoby nas ośmiu i jest to za dużo. Musiałam więc wytrzasnąć jakiś stół! Najlepiej, aby ktoś mi pożyczył go, chociaż jego przenoszenie na ósme piętro wcale nie byłoby proste. Zapytałam się więc Maćka, mojego przyjaciela, czy mógłby pożyczyć mi stół na dwa dni. Powiedział, że nie może bo jego żona akurat rozpoczęła na nim układanie puzzli, ale powiedział, że jest takie coś, jak wypożyczalnia stołów Warszawa posiada kilka takich firm, w których można tanio wynająć meble na imprezy. Postanowiłam, ze zadzwonię do takiego zakładu i zapytam się o możliwość wypożyczenia stołu. Nie miałam z resztą innego wyjścia. Jak się okazało, faktycznie ten stół mógł być wypożyczony dość tanio. Powiedziałam tylko, że chcę taki rozkładany, aby mogło się przy nim zmieścić osiem osób. Na szczęście był taki do dyspozycji. Cieszyłam się, że znalazłam dobre rozwiązanie. Tak naprawdę mój facet powinien pomyśleć o stołach, ale miał ostatnio za dużo pracy, więc go trochę odciążyłam.

Stół z wypożyczalni przyjechał w bardzo dobrym stanie. Całe szczęście, że zmieścił się do windy i nie trzeba było go wnosić po schodach. Był w bardzo ładnym stanie i doskonale sprawdził się podczas imprezy urodzinowej. Byłam zadowolona z pomysłu, który podsunął mi mój przyjaciel Maciej. Teraz już wiem, gdzie mam wypożyczać meble.