Od zawsze marzyliśmy, żeby zamieszkać w domu jednorodzinnym z ogródkiem. Własny kawałek działki, a ponadto brak sąsiadów za ścianą wydawał się być bardzo kuszący. Musze jednak stwierdzić, ze w pewnym momencie koszty związane z budową domu nas nieco przerosły. musieliśmy zaciągnąć kredyt i znacznie uszczuplić oszczędności. Jednak opłaciło się.

Projekt domu jednorodzinnego okazał się bardzo trafiony

projektowanie domów jednorodzinnych wrocławWspólnie z mężem zdecydowaliśmy się na wybudowanie własnego domku. Tak się akurat składa, ze jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwójki wspaniałych pociech – Michałka i Antosi. Jeszcze do niedawna nasze dzieci zajmowały jeden pokój. Nasze mieszkanie nie było zbyt duże. Dlatego tez między innymi zdecydowaliśmy się na wybudowanie własnego domu, który zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Teraz Michałek i Antosia mają własny pokój, a my możemy się cieszyć przestronną sypialnią na piętrze. Do tego jeszcze do dyspozycji mamy salon na parterze połączony z aneksem kuchennym. Wszystko zastało świetnie zaprojektowane przez polecaną firmę we Wrocławiu. W ramach tej samej firmy skorzystaliśmy z usług architekta wnętrz. Dzięki temu nasz wymarzony dom w pełni odpowiada naszym potrzebom. Firma architektoniczna od wielu lat oferuje klientom projektowanie domów jednorodzinnych Wrocław to miasto, w którym chcieliśmy pozostać, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, żeby właśnie tutaj wybudować swój wymarzony dom. Wcale nie tak łatwo było znaleźć odpowiednią działkę na sprzedaż. Liczyła się lokalizacja działki, no i oczywiście jej cena. W końcu jednak udało nam się znaleźć coś odpowiedniego. Teraz pozostało jedynie zaprojektować dom i zacząć budowę. Musze przyznać, ze firma architektoniczna z Wrocławia, z której usług skorzystaliśmy, znakomicie wywiązała się z powierzonego jej zadania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jej pracy.

Projekt naszego wymarzonego domu okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Musze podkreślić z całą mocą, że trud i wysiłek włożony w budowę naszego domu opłacił się. Od ponad miesiąca mieszkamy we własnym domu z ogródkiem. Nasze dzieci mogą do woli bawić się na dworze na własnym placu zabaw. Mamy w końcu sporo miejsca. Ponadto też zatrudniliśmy sprawdzonego architekta wnętrz. Z jego pomocą urządziliśmy nasz nowy dom.