Drony są wykorzystywane w mojej branży praktycznie przez każdego. Początkowo w pracy jako fotograf faktycznie okazywało się, że wystarczy dobry obiektyw i po prostu wykonywanie kilkuset zdjęć. Teraz jednak wymagania stawiane przez klientów są na coraz większym poziomie. Dlatego też mogę powiedzieć dzisiaj, że jak tylko zacząłem robić zdjęcia i filmy z drona, mój biznes się rozrósł.

Drony dla fotografów i filmowców

dji phantom 3 professional v2Model drona ma tutaj bardzo duże znaczenie. Miałem okazję sterować różnymi dronami i faktycznie wiem teraz, który z nich jest najbardziej satysfakcjonujący. Tak naprawdę to przychodzi z czasem. Kiedyś bawiłem się donami za kilkaset złotych, jednak teraz wiem, że dji phantom 3 professional v2 to właśnie coś, co podobało mi się najbardziej i dlatego zostałem wierny tej marce. Dron dji phantom 3 to profesjonalizm sam w sobie i nic tutaj nie trzeba dodawać. Jeśli zastanawiacie się nad własnym dronem, niezależnie czy zamierzacie zostać moją konkurencją, czy może bardziej jesteście osobami, które chcą sobie polatać po godzinach to macie tutaj poradę od osoby, która zajmuje się filmowaniem od wielu lat. Nie kierujcie się ceną. Wiem, że może to być kontrowersyjne, ale tak naprawdę cena nie warunkuje tego, czy dron jest jest dobry, czy też nie. To właśnie opinie od osób, które posiadały czy też posiadają drona są bardzo potrzebne. Wielu z was zastanawia się czy faktycznie można coś kupić w dobrej cenie.

Sam kupowałem kilka dronów i tak jak pisałem wam wcześniej nie jest to łatwe zadanie. Zwłaszcza dla kogoś, kto się na tym wszystkim nie zna. Funkcjonalne drony oraz oferowane do nich akcesoria to coś, czym na pewno się interesujecie. Urządzenie jakim jest dji phantom 3 professional v2 jak dla mnie jest w pełni wystarczające.

Kategorie: Imprezy