W związku ze zbliżającymi się urodzinami mojego taty, a także jego awansem w pracy postanowiłam zrobić mu nietypowy prezent, który posłuży mu przez długie lata. Z początku nie miałam pojęcia co mogłoby się wpasować w moje wytyczne, jednak w końcu zdecydowałam się na zakup czegoś z pozoru klasycznego, a jednocześnie jedynego w swoim rodzaju, czyli na drewniany zegarek.

Modne zegarki drewniane

zegarek drewniany męskiTego roku akurat złożyło się tak, że mój tata na krótko przed urodzinami dostał awans w pracy dlatego wszyscy w rodzinie wiedzieliśmy, że warto z tego tytułu sprawić tacie jakiś nietypowy prezent. W naszej rodzinie mamy tradycję dawania sobie raczej symbolicznych podarunków, dlatego tym razem chcieliśmy go miło zaskoczyć. Ja jednak długo nie wiedziałam, jaki prezent kupić tacie. Zależało mi bardzo na tym, aby był on wytrzymały, ale też, aby przede wszystkim był użyteczny i jednocześnie przypominał mojemu tacie o tym, że jestem z niego dumna oraz o jego osiągnięciach. Przeglądając inspiracje znalezione w internecie w końcu trafiłam na idealny prezent, a był nim zegarek drewniany męski. Mogłoby się wydawać, że jest to coś raczej klasycznego, aniżeli wyszukanego, niemniej w tej odsłonie wydawał się być podarunkiem trafionym w dziesiątkę. Zegarki drewniane, jak sama nazwa już wskazuje są wykonywane z drewna. Jest to surowiec naturalny o niepowtarzalnej fakturze co oznacza, że każdy zegarek jest inny i nie ma drugiego, identycznego zegarka na świecie. Czyni to jednocześnie z tych zegarków doskonały pomysł na prezent dla osoby, która również jest dla nas wyjątkowa. W sklepie znalazłam mnóstwo modeli, które mi się spodobały, ale zdecydowałam się zamówić uniwersalną wersje tego zegarka, która nie tylko będzie pasowała do garnituru w którym tata chodzi do pracy, ale również do wojskowych butów i przecieranych spodni w których woli chodzić na co dzień.

Wybór zegarków w sklepie był naprawdę ogromny co sprawiło, że nie miałam problemu w znalezieniu odpowiedniego z nich. Co ciekawe sklep także oferował możliwość zapakowania zegarka na prezent, więc na dobrą sprawę miałam już wszystko przyszykowane. Jeśli chodzi o reakcję taty to muszę przyznać, że jestem dumna z wyboru takiego prezentu ponieważ tacie niesłychanie spodobał się ten zegarek, a nawet mama coś szepnęła o tym, że również by się ucieszyła z takiego prezentu. a