Dokonałem jednej z największych inwestycji w swoim życiu i kupiłem lokal użytkowy o dużej powierzchni. Oczywiście doskonale wiedziałem co chcę z nim zrobić. Planowałem otworzyć restaurację z trzema osobnymi salami i dodatkowo mieć tam dużą salę na imprezy okolicznościowe.

Współpraca z najlepszym projektantem wnętrz

projektant wnętrz łódźBył tylko jeden mały szkopuł. Nie miałem pojęcia jak zaaranżować te wnętrza, gdyż moja wyobraźnia pozostawiała wiele do życzenia. Jeżeli restauracja miała być modna i chętnie odwiedzana, to musiała zostać zaprojektowana w profesjonalny sposób. Potrzebny więc był mi doświadczony projektant wnętrz Łódź była dużym miastem, gdzie powinno być wielu takich projektantów, dlatego za poszukiwania zabrałem się od razu. Natrafiłem na projektanta, który na swojej stronie internetowej zaprezentował wszystkie swoje prace. Byłem pod tak ogromnym wrażeniem, że zdecydowałem się od razu zadzwonić do tego człowieka. Umówiłem się z nim na spotkanie w moim kupionym lokalu, bo było to idealne miejsce. Projektant od razu miał kilka ciekawych pomysłów na restaurację i postanowił podjąć ze mną współpracę. Dla niego to było dość spore wyzwanie i cieszył się, że będzie mógł się wykazać. Jego pomysły od razu mi się spodobały, bo było\y innowatorskie. Trochę czasu zajęło zaprojektowanie wnętrz w mojej restauracji, ale warto było czekać, ponieważ to, co zaprezentował mi ten człowiek prawie zwaliło mnie z nóg. Wszystko było zaprojektowanie idealnie i byłem zachwycony tą współpracą.

Restaurację otworzyłem pod koniec kwietnia. Był to świetny okres, ponieważ trafiłem na majówkę, gdzie wiele osób chodziło na spacer i przy okazji zaglądali do mojej restauracji. Nawet jeden klient zainteresował się wynajęciem sali na swoją imprezę okolicznościową.