Grzejnik to nieodłączny element instalacji centralnego ogrzewania, znajdującej się w domach i budynkach użyteczności publicznej. Jest to końcowy element całego systemu grzewczego, od którego bardzo często zależy wydajność całego zespołu. Komfort cieplny pomieszczeń uwarunkowany jest wydajnością i możliwością regulacji zaworów umieszczonych przy grzejnikach. Panele grzewcze stosowane w domach pełnia nie tylko funkcje praktyczne, ale powinny posiadać również walory ozdobne.

Jaki jest wybór grzejników Jaga?

grzejnik jagaObecne na rynku firmy zajmujące się produkcją grzejników, starają się spełnić te wszystkie wymagania, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Grzejnik Jaga stara się dostarczyć wszystkich niezbędnych rozwiązań, w oparciu o nowe innowacyjne technologie. Kaloryfery wprowadzane na rynek przez tego producenta, to cały system niezwykle twórczych i nowoczesnych rozwiązań. W procesie produkcji wykorzystywane są ekologiczne metody gospodarowania energią cieplną. Które bazują na jak najbardziej energooszczędnych technologiach. Firma Jaga patrzy w przyszłość i stara się sprostać wykorzystaniu, jak najnowocześniejszych źródeł energii, które jednocześnie są bardzo przyjazne dla środowiska. Jednocześnie stara się zaproponować swoim klientom całe systemy grzewcze, które nie tylko bazują na postaci tradycyjnego kaloryfera, ale wykorzystuje wszelkie możliwości dostarczania ciepła. Tradycyjne panele grzewcze charakteryzują się designem na światowym poziomie, a przy ty nie zajmują dużo powierzchni mieszkalnej. Doskonale komponują zarówno z mieszkaniami o minimalistycznym wyglądzie, jak i z pomieszczeniami o zdecydowanie zdobniejszym wystroju. Jaga oferuje również przypodłogowe grzejniki stojące o indywidualnym, ciekawym kształcie. Są to niskie nierzucające się w oczy kompozycje przypodłogowe. W ofercie są również specjalne grzejniki dostosowane do pomp ciepła i kotłów kondensacyjnych, których wymiary są odpowiednio skonfigurowane z tymi podajnikami ciepła. Wyposażone są w system dynamicznego doładowania grzejników, aby zwiększyć ich moc, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej.

Firma Jaga jest dynamicznie rozwijającym się liderem na rynku instalacji grzewczych, gdzie szczególnie ważna jest dbałość o oszczędne gospodarowanie energią. Każdy producent dąży do wytworzenia urządzeń ekologicznych, przyjaznych środowisku i czerpiących, jak najwięcej z odnawialnych źródeł energii.