Wiele osób zajmuje się kolekcjonowaniem nasion marihuany, ale wydawać by się mogło, że jest to raczej niszowe hobby. Jednak nic bardziej mylnego, albowiem zajmuje się tym coraz więcej ludzi, gdyż jest to doskonały sposób na inwestycję.

Zakup klasycznych nasion Amnesia Haze

amnesia haze nasionaDziś, ceny nasion najwyższej jakości, sięgają od kilkunastu do ponad stu złotych za sztukę – w zależności od odmiany oraz miejsca, w jakim dokonujemy zakupu. Jak zatem widać, nie należą one do najtańszych, ale właśnie dlatego, że nigdy nie da się przewidzieć ze stuprocentową pewnością, który z gatunków, za kilka lat znacznie zyska na wartości. Można jednak mieć pewność, że są odmiany które były, są i będą na topie, albowiem posiadają cechy uniwersalne, doceniane przez wszystkich amatorów konopi. Doskonałym przykładem jest tu Amnesia Haze, bowiem ten gatunek cieszy się niesłabnącą popularnością od dobrych kilku lat. W tej odmianie, poziom THC, może sięgać nawet ponad dwudziestu procent, dzięki czemu jej działanie jest wyjątkowo intensywne i długie. Amnesia Haze nasiona najprościej zakupić w jednym ze sklepów online, gdyż tam jest najtaniej. Wszak, w przypadku sklepów online, koszt zakupu jednego ziarna tego gatunku, to wydatek około 45 złotych, natomiast, gdy zdecydujemy się na zakup pięciu lub więcej nasion, cena jednostkowa spadnie do około trzydziestu złotych. Taki zakup jest dużo bardziej opłacalny, toteż kolekcjonerzy z reguły nie kupują mniej niż piętnaście-dwadzieścia pestek.

Jeżeli chodzi o cenę, to ziarna Amnesia Haze do najdroższych na pewno nie należą, ale do najtańszych też im dość daleko. Są więc typowym przedstawicielem produktu ze średniej półki cenowej, z tą jednak różnicą, że właśnie ta odmiana, za kilka lub kilkanaście lat, może być warta nawet kilkanaście razy więcej.