Andrzeja znałam od dawna, ale parą byliśmy stosunkowo krótko. To z mojej inicjatywy spotkaliśmy się pierwszy raz na randce, ponieważ Andrzej był nieśmiały. To wspaniały chłopak i cieszę się, że tworzymy parę. Dlatego postanowiłam na urodziny podarować mu coś wyjątkowego.

Zlecenie wykonania własnego nadruku na koszulce

nadruk na koszulce olsztynWiedziałam jaką drużynę koszykarską lubił najbardziej mój chłopak Andrzej i postanowiłam podarować mu koszulkę z jego drużyną. Nigdzie w sklepie nie znalazłam takiej, która byłaby odpowiednia i dlatego musiałam znaleźć firmę, która wykonywała nadruk na koszulce Olsztyn na szczęście był mocno rozwiniętym miastem i ze znalezieniem takiej firmy nie było problemu. Co więcej, firma, do której się zgłosiła oferowała nawet własne koszulki, które były wykonane z wysokiego gatunku bawełny. Samodzielnie zaprojektowałam wzór, który miał być nadrukowany na koszulce i wysłałam go za pomocą poczty elektronicznej. Wszystko wykonałam w dobrym programie do obróbki graficznej i dzięki temu projekt był gotowy do wykonania. Było kilka metod wykonania nadruku na koszulce, ale ja się na tym nie znałam i poprosiłam pracownika tej firmy, żeby to właśnie on podjął decyzję. Nadruk miał być trwały i czytelny a cena nie miała dla mnie większego znaczenia. Gotowa koszulka była gotowa do odbioru już następnego dnia. Byłam podekscytowana i zaraz po pracy pojechałam ją odebrać. Wszystko było wykonane profesjonalnie a nadruk był zgodny z projektem, który wysłałam do tej firmy.

Andrzej z prezentu był bardzo zadowolony i bardzo często nosił koszulkę, którą podarowałam mu na urodziny. Rozmiar także udało mi się idealnie dopasować. Cieszyłam się, że zrobiłam swojemu chłopakowi taką niespodziankę. Już miałam kolejny pomysł na prezent pod choinkę.