Już wkrótce mieliśmy się z mężem wprowadzić do nowego mieszkania. Kupiliśmy w końcu własne mieszkanie w bloku. Było ono już wyremontowane i można było się wprowadzać. Jednak chciałam jeszcze zmienić drzwi. Te, które były zamontowane w mieszkaniu były dosyć stare. Wyglądały nieelegancko, a w dodatku bałam się o ich jakość. Chciałam kupić nowe, wysokojakościowe drzwi do mojego nowego domu. W końcu i tak musieliśmy wymienić zamki, więc zdecydowaliśmy się od razu wymienić też drzwi.

Poszukiwania nowoczesnych drzwi w Białymstoku

nowoczesne drzwi w BiałymstokuTeraz musiałam jeszcze tylko znaleźć miejsce, gdzie kupię nowoczesne drzwi w Białymstoku. Na szczęście bez problemu znalazłam odpowiedni sprzęt, gdzie można było dostać różnorodne drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Duży wybór gwarantował, że każdy mógł w tym sklepie znaleźć coś dla siebie. Mnie bez problemu udało się znaleźć solidne, drewniane drzwi w białym kolorze. Właśnie o takich drzwiach marzyłam. Były one estetycznie wykonane, a przy tym posiadały zabezpieczenie antywłamaniowe, co było dla mnie bardzo ważne. Były w nie wmontowane dwa zamki, z czego jeden można było zamknąć od środka. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór. Ten model drzwi jest bardzo często wybierany przez klientów, ponieważ posiada akustykę poniżej 30 decybeli. Wytłumaczyła mi ona, że oznacza to, że drzwi są wyciszone i nie słychać dzięki nim hałasów z klatki schodowej. Były więc solidnie wygłuszone. Zdecydowałam się więc dłużej nie zwlekać i od razu zakupić te drzwi. Były one bowiem dostępne akurat w promocji i ich cena była naprawdę atrakcyjne. Obawiałam się, że jeśli będę dłużej się zastanawiać to wybrany przeze mnie model w białym kolorze zostanie szybko wykupiony. Zamówiłam drzwi z dostawą do domu i usługą montażu. Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie.

Drzwi okazały się naprawdę solidne i wytrzymałe. Pięknie prezentowały się zarówno od środka, jak i od zewnątrz. Ekipa montująca odpowiednio je wyregulowała i wypełniła ośnieżycę pianką. W przypadku nowoczesnych drzwi wejściowych w bloku nie ma potrzeby wypełniać ośnieżycy betonem. Takie rozwiązanie gwarantuje, że drzwi będą się lekko otwierały i zamykały. To było dla mnie bardzo istotne. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu.