Od kilku lat wraz z siostrą pomagamy w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zdecydowanie najczęściej zgłaszają się do nas jednak osoby, które potrzebują naszej pomocy przy organizacji ślubu oraz wesela. Jak wiadomo ceremonia ta jest niewątpliwie jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Przyszli małżonkowie mogą więc liczyć na naszą pomoc, zarówno w organizacji całego wydarzenia, jak i w aranżacji wystroju zarówno kościoła, jak i sali weselnej. 

Największe plusy liter ozdobnych 

litery ozdobneZ racji tego, że zwłaszcza w sezonie letnim zgłasza się do nas bardzo dużo par, które potrzebują naszej pomocy, nasz grafik w okresie wiosenno-letnim jest wypełniony po brzegi. Ceremonie ślubne oraz wesela odbywają się wówczas co tydzień, wymaga to więc od nas odpowiedniej organizacji pracy oraz stosownych narzędzi. Nasza firma posiada jednak piękne, bazowe ozdoby, które są zarazem bardzo kompaktowe, dzięki czemu wygodnie i łatwo się je nam przenosi. Jedną z tego typu ozdób, które sprawdzają się świetnie w każdej przestrzeni są niewątpliwie litery ozdobne, które zamawiamy w ilościach hurtowych u sprawdzonego producenta. Litery te wykonać można z wielu materiałów, jednak my cenimy sobie zwłaszcza litery plastikowe, ponieważ to właśnie one, w przeciwieństwie do liter drewnianych, są najlżejsze. Litery te możemy ponadto dowolnie projektować, mamy możliwość dobierania konkretnego rodzaju czcionki, wielkości liter, a także tego czy dekoracje te będzie można postawić czy powiesić. Możliwości podczas projektowania są więc ogromne, zdecydowanie największym zainteresowaniem ze strony naszych klientów cieszą się duże, podświetlane żarówkami lub lampkami LED litery, które formują się w romantyczne hasła (np. miłość, młoda para czy wierność). Sporo naszych klientów decyduje się także stawiać swoje inicjały na stołach weselnych, które dodają całej imprezie bardzo spersonalizowanego wydźwięku. Warto przy tym zaznaczyć, że litery ozdobne mogą także występować w dowolnych kolorach, na ślubach i weselach najpopularniejszym kolorem jest niewątpliwie uniwersalna, szlachetna biel, która współgra świetnie z każdą przestrzenią. 

Warto także wspomnieć o tym, że tego typu dekoracje nie są drogie. Ich ceny co prawda wahają się w zależności od tego na jaką wielkość liter się zdecydujemy i z jakich materiałów będą one wykonane, jednak ceny te są znacznie bardziej atrakcyjne niż dla przykładu ceny kwiatów. Tego typu ozdoba będzie więc świetnym rozwiązaniem dla tych wszystkich młodych par, którym zależy na pięknym, ale i również przystępnym cenowo wystroju w tym jakże ważnym dla nich dniu. 

Kategorie: Reklama