Nasza skóra z wiekiem staje się bardziej wiotka i mniej elastyczna, ponieważ spowalnia produkcja kolagenu. Często bywa, że pomimo odpowiednio dobranej pielęgnacji, nadal nie wygląda ona satysfakcjonująco. W takiej sytuacji konieczna jest wizyta w salonie kosmetycznym. 

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej? 

mezoterapia igłowa bydgoszczW warunkach domowym można przeprowadzić wiele zabiegów pielęgnacyjnych, które skutecznie pomogą poprawić jakość skóry. Jednak jeżeli zależy nam na spektakularnym efekcie, to jedynie zabiegi w salonach kosmetycznych mogą okazać się zbawienne. Najpopularniejszym zabiegiem jest mezoterapia igłowa Bydgoszcz jest miastem, w którym jest ona przeprowadzana w każdym salonie. Jest to zabieg, który daje wiele możliwości w zależności w zależności od miejsca w jakim jest stosowany. Mezoterapię można wykonywać na twarzy, skórze głowy pośladkach, udach, czy nawet plecach. Polega ona na nakłuwaniu skóry maleńkimi igiełkami, które powodują mikrouszkodzenia naskórka, przez co skóra jest pobudzona do produkcji kolagenu w celu jej odbudowy. Do jej wykonania stosuje się specjalne urządzenie elektryczne, które jest wyposażone w kilka lub kilkanaście igieł o różnej długości. Można ustawić częstotliwość nakłuć oraz ich głębokość. Mezoterapia igłowa pomaga w skutecznej walce ze zmarszczkami, poszarzałą cerą, cellulitem, rozstępami, czy nawet bliznami. Jednak, aby osiągnąć zadowalające efekty, konieczne jest wykonanie przynajmniej kilku zabiegów. Efekty zabiegu są widoczne niemalże od razu. 

Z każdym rokiem w Bydgoszczy przybywa klientek, które korzystają z mezoterapii, ponieważ gwarantuje ona wysoką skuteczność. Profesjonalnie wykonany zabieg gwarantuje długotrwałe efekty, choć głównie zależą one od indywidualnych predyspozycji klientki.