Randki kojarzą się przede wszystkim z zauroczeniem, miłością, chęcią zaimponowania i sprawienia przyjemności. Jednakże istnieją osoby, dla których pierwsze dwa elementy nie mają żadnego znaczenia, przynajmniej nie docelowo, a randki skupiają się na pieniądzach i możliwościach pokazania, że takowe się posiada i chętnie wydaje. 

Randki dla pięknych i bogatych

bogaty sponsorPrzede wszystkim należy zrozumieć, że jest to jeden ze sposobów poszukiwania drugiej połówki i nie ma w tym nic złego – co najwyżej niemoralnego. Docelowe poszukiwanie bogatego partnera lub partnerki też nie jest związane z chęcią oszukania go i naciągnięcia, bowiem osoby poszukujące jak najbardziej chcą się związać i być szczęśliwymi, ale warunkiem tego szczęścia jest stabilna, ponadprzeciętna, a najlepiej wielomilionowa sytuacja finansowa. Nie od dziś wiadomo, że takie osoby istnieją i to, że przy pomocy portalu randkowego mówią wprost, że szukają bogactwa, pozwoli jedynie zawęzić obszar poszukiwań do takich partnerów, którzy mają świadomość jak znaczące są ich pieniądze w tej relacji. I choć tacy partnerzy piszą o sobie wprost „bogaty sponsor„, „sugardaddy” i dają do zrozumienia, że chcą przeznaczyć swoje pieniądze na realizację marzeń przyszłej wybranki, to nie zmienia to faktu, że tak jak każdy człowiek poszukują zrozumienia, miłości, akceptacji i lojalnego partnerstwa. 

W czasach, w których przepych i pozór mają ogromne znaczenie w życiu społecznym (zwłaszcza na portalach społecznościowych), nie jest dziwne, że ludzie poszukują różnych sposobów wzbogacenia się i możliwości dostosowania do sfer społecznych, które im imponują. Jeśli w pakiecie można otrzymać jednocześnie miłość i pieniądze, to jest to opcja, która jest niezwykle kusząca dla wielu osób i z pewnością nie przejdą obok niej obojętnie.