Lubiłam modnie się ubierać, jednak nie zawsze miałam taką możliwość. Miałam dość nietypową figurę i często ubrania, które podobały mi się najbardziej nie leżały na mnie dobrze. Szukałam innej alternatywy, ale mało było ubrań, które nie podkreślały figury i jednocześnie mi się podobały.

Odwiedzenie nowego sklepu w mieście z sukienkami

sukienki oversize Kiedyś w internecie znalazłam na aukcji sukienkę oversize i ją kupiłam. Sprzedawca zapewniał, że pasuje ona na osoby noszące rozmiar od trzydzieści sześć do czterdzieści. Kupiłam więc tę sukienkę. Okazało się, że to była najlepsza sukienka, jaką kiedykolwiek miałam! Od tego czasu zaczęłam kupować tylko sukienki oversize, bo czułam się w nich elegancko i idealnie zakrywały one wszelkie mankamenty mojej figury. Sukienki kupowałam w internecie, ponieważ w okolicy nie było żadnego sklepu z takimi sukienkami aż do czasu. W maju trafiła do mnie ulotka sklepu, który się otworzył i to na dodatek blisko mojego miejsca zamieszkania. W sklepie właśnie oferowano szeroki wybór sukienek w uniwersalnym rozmiarze i już coś czułam, że będzie to mój ulubiony sklep. Uwielbiałam nosić sukienki przez okrągły rok i chciałam mieć ich w szafie jak najwięcej. Do sklepu poszłam zaraz po długim weekendzie majowym i dobrze zrobiłam odwiedzając nowy sklep. Był tak tak duży wybór sukienek, że nawet mój ulubiony sklep internetowy tyle nie posiadał w ofercie. Ceny na dodatek były niskie. Kupiłam sobie osiem sukienek podczas pierwszych zakupów.

Nawet moja mama zaczęła kupować sobie ubrania w nowym sklepie i na dodatek zaczęła nosić w końcu sukienki. Mama była nieco otyła, ale dzięki dostępnym sukienkom w uniwersalnych rozmiarach, swobodnie mogła dopasować dla siebie jakąś idealną kreację. Dobrze, że pojawił się ten nowy sklep.

Kategorie: Wygląd

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder