Mąż przygotował dla mnie bardzo dużą niespodziankę. By lam na urlopie z dziećmi. Mąż został w domu bo miał sporo spraw na głowie. My wyjechaliśmy do moich rodziców. Oni mieszkają na wsi i prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Nasze dzieciaki lubią u nich spędzać czas. To jest wieś, nie ma tam może i takich atrakcji jak w mieście ale nasze dzieciaki świetnie się tam bawią i czują.

Mąż zamontował nowe drzwi

drzwi zewnętrzne SiedlcePoza tym z dziadkami nie widzą się często więc korzystają jak tylko mają okazję. Kiedy wróciłam do domu po tygodniowej nieobecności to nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Nawet zastanawiałam się w pewnym momencie czy nie pomyliłam drzwi. Miałam zamontowane nowoczesne drzwi zewnętrzne Siedlce. Mąż absolutnie nic nie wspominał o jakimkolwiek remoncie u nas w mieszkaniu. Nasze dzieci zostały jeszcze u dziadków więc wróciłam sama na weekend. Chciałam zrobić mężowi niespodziankę a okazuje się, że to on przygotował mi niespodziankę i zupełnie mnie zatkało. Nie mogłam wejść do mieszkania bo nie miałam kluczy więc zadzwoniłam do męża. On był w mieszkaniu i malował ściany w naszej sypialni. Kiedy mnie zobaczył bardzo się ucieszył. Szkoda mu było, że nie zobaczyłam efektu końcowego ale  ja i tak byłam bardzo zadowolona. Drzwi zewnętrzne, które mąż kupił bardzo mi się podobały. Drzwi były solidnie wykonane i były antywłamaniowe. Kosztowały sporo pieniędzy ale kiedyś o nich rozmawialiśmy wiec mieliśmy w planie ich zakup.

Zupełnie nie wiedziałam co powiedzieć. Mąż bardzo się napracował. Nasze mieszkanie wymagało remontu ale myślałam, że wspólnie go razem zaplanujemy a tu czekała mnie taka niespodzianka. Byłam mu bardzo wdzięczna za jego prace i zaangażowanie. Kiedy mąż skończył remont mieszkanie prezentowało się idealnie. Byłam z niego bardzo dumna.