Działałem na terenie całego miasta i właściwie to nie miałem konkurencji. Zajmowałem się meblami i wykonywałem je naprawdę bardzo dobrze. Moja firma z czasem się rozwinęła, bo jak zaczynałem, to wszystko wykonywałem sam a teraz zatrudniam dwadzieścia wykwalifikowanych osób. Są to godni zaufania ludzie, którzy dobrze i ciężko potrafią pracować. Mogę im w pełni ufać.

Dużo sprzedanych szaf wykonywanych na wymiar

szafy na wymiar tychyW ostatnim roku wprowadziłem do oferty nowe produkty. Największym jednak cieszyły się wykonywane przez moją firmę piękne szafy na wymiar Tychy obsługiwałem całe i to z tego właśnie miasta napływało najwięcej zamówień. Ceny miałem dość wysokie i dlatego po jakimś czasie temat ucichł a nie mogłem sobie na to pozwolić. Dlatego postanowiłem obniżyć ceny szaf na wymiar i liczyłem na to, że zainteresowanie na nowo wzrośnie. Inwestowałem w najlepsze materiały, żeby szafy były porządnie wykonane i wystarczały na długie lata. Obniżka cen przyciągnęła dużo osób z całego województwa i znowu mogłem cieszyć się zainteresowaniem. Moi pracownicy przez pięć dni w tygodniu byli w terenie, bo zajmowali się montażem szaf na wymiar. Wprowadziłem też nową kolorystykę i klienci mogli wybrać sobie szafę w takim kolorze, jaki najbardziej im odpowiadał. Zająłem się również oświetleniem szaf, żeby jeszcze bardziej ułatwić wszystko klientom. Dzięki temu montowane były szafy z gotowym już oświetleniem w środku. Znowu interes się zaczął kręcić i sprzedałem dużo szaf w ciągu jednego miesiąca. To pozwoliło mi wystąpić z ofertą w innych województwach, ponieważ czułem się na siłach i zdawałem sprawę z tego, że dam radę. Odzywały się nawet sklepy, salony meblowe, gdzie wcześniej usługi świadczyłem tylko osobom prywatnym. O moich szafach na wymiar było głośno w prawie całym kraju, co sprawiało, że czułem się dumny. Zawsze chciałem tak wiele osiągnąć i w końcu mi się to udało.

W ostatnim czasie miałem same zamówienia na szafy i tylko na tym meblu się skupiłem. Owszem, klienci zamawiali szafki, regały czy zestawy, jednak w dużo mniejszych ilościach. Na szafach wykonywanych na wymiar dorobiłem się dużo kasy i postanowiłem kupić żonie nowy samochód, żeby mogła komfortowo dojeżdżać do swojej pracy. Prezentem była wręcz zachwycona a auto jej się podobało.