Chciałam zadbać o kompleksowe wyposażenie mojego sklepu, najlepiej bym w jednym miejscu mogła dostać wszystko, czego mi było trzeba. Potrzebne były mi meble, elementy chłodnicze, jak również mniejsze rzeczy, takie jak kasy fiskalne czy koszyki na zakupy dla klientów. W Bydgoszczy gdzie mieszkam to nie było trudne.

Chłodzące lady i szafy

chłodnictwo BydgoszczOkryłam, że w mojej rodzinnej Bydgoszczy znajduje się doskonałe przedsiębiorstwo, które oferuje wszystko dla sklepów. Kupiłam tutaj różne regały sklepowe, czytnik kart i wiele innych. Zadbali także o chłodnictwo bydgoszcz. Do wyboru mieli szafy i lady chłodnicze, zamrażarki, a nawet wyspy mroźne. Mi najbardziej zależało na tym by kupić jedną szafę na nabiał i dwie mniejsze lady, jedną na mięso i jedną na ciasta. W okolicy nie ma ani sklepu mięsnego, ani cukierni, zatem wiedziałam, że będzie wielu chętnych by u mnie kupować. Dodatkowo potrzebowałam dwóch zamrażarek. W jednej znajdowały się mrożone ryby, pizze, czy frytki. W drugiej były jedynie lody i sorbety, zarówno te na patyki, jak i w pudełku. Przy wyborze produktów oczywiście miała dla mnie znaczenie cena, bo nie chciałam przepłacać. Jednak także funkcjonalność i niezawodność sprzętu była kluczowa. Sprzęt nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu nie powinien przestawać chłodzić tylko mieć agregat zapasowy, który potrzyma temperaturę przez jakiś czas. Regulację temperatury ustawianą na elektronicznym wyświetlaczu oraz łatwość czyszczenia sprzętu również doceniałam.

Chłodnictwo w sklepie spożywczym to bardzo znacząca rzecz o której trzeba pomyśleć. Szafy, lady i zamrażarki sprawiają, że produkty spożywcze dłużej pozostają świeże. Latem chłodzone napoje są często poszukiwane. Do sklepu z pewnością powinno się kupować produkty chłodnicze dobrej klasy.

Kategorie: Handel