Niedawno udało nam się z mężem kupić działkę budowlaną. Już od wielu lat mieliśmy dość mieszkania w bloku i oboje marzyliśmy o tym, że przeprowadzić się do własnego domu, gdzieś na obrzeżach miasta. Teraz, kiedy mieliśmy już własną działkę, postanowiliśmy iść za ciosem i jak najszybciej postawić własny dom. Najpierw jednak musieliśmy go zaprojektować. Gotowe projekty bowiem nie spełniały naszych oczekiwań. W takiej sytuacji nie pozostało nam nic innego, jak znaleźć dobrego architekta.

Potrzebowaliśmy polecanego biura architektonicznego

polecane biuro architektoniczne w brzeskuZależało nam na tym, aby znaleźć naprawdę bardzo dobrego architekta. Wszystko przez to, że mieliśmy wygórowane oczekiwania i wiedzieliśmy, że sprosta im tylko najlepszy specjalista. Całe szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która poleciła mi bardzo dobre biuro architektoniczne, z którego usług sama niedawno korzystała i była bardzo zadowolona. Było to renomowane i polecane biuro architektoniczne w Brzesku. Dowiedzieliśmy się, że pracują tam najlepsi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu wszelkich nieruchomości. Pomagają oni na wielu etapach związanych z projektowaniem i budową mieszkania. A co jeszcze ważniejsze oferują naprawdę przystępne i niskie ceny. Mieszkaliśmy niedaleko siedziby ich biura w Brzesku, dlatego zdecydowaliśmy się tam udać w pierwszej wolnej chwili. Muszę przyznać, że bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. W tym biurze udało nam się spotkać a bardzo dobrym architektem, który w zaledwie kilkanaście dni przygotował dla nas wstępny projekt, który uwzględniał wszystkie nasze potrzeby i preferencje. Wystarczyło wprowadzić do niego drobne poprawki. W dodatku architekt ten zaproponował nam wiele innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań, które dobrze pasowały do naszej „wizji” domu.

Byliśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy, głównie dlatego że potrafił on nas bardzo dobrze słuchać, dzięki czemu już wstępny projekt spełniał wszystkie nasze oczekiwania i mogliśmy bardzo szybko ruszyć z budową. A przecież właśnie na tym najbardziej nam zależało. Cieszę się, że moja przyjaciółka poleciła nam takie dobre biuro, które w dodatku ma szybkie terminy realizacji zleceń. Właśnie czegoś takie potrzebowaliśmy.