Zbliżają się wakacje. Jak co roku wraz z mężem planujemy wyjazd zagraniczny. Dużo zwiedzamy, przywozimy pamiątki, no i oczywiście robimy dużo zdjęć. W tym roku postanowiliśmy zakupić nowy aparat fotograficzny, by móc robić jeszcze lepsze zdjęcia. Niestety mój mąż nie będzie mógł robić zdjęć, ponieważ złamał palec.

Odbycie kursu fotografowania

kurs fotografowania poznańTeraz zadanie fotografowania przejdzie na mnie, a ja jestem niestety w tej kwestii nieporadna. Koleżanka podpowiedziała mi, że mogę zapisać się na kurs z fotografii. W ten sposób nauczę się robić profesjonalne zdjęcia, jak fotograf. Bardzo ucieszyłam się z pomysłu i zaczęłam szukać propozycji kursów w Internecie. Wpisałam więc w Internet zagadnienie: kurs fotografowania poznań, licząc na to, że znajdę odpowiednie do tego miejsce. Okazało się, że istnieje w tym mieście kilka szkół fotografii. Postanowiłam zapisać się do jednej z nich. Zapytałam, czy będę mogła zabrać na kurs swój aparat. Instruktor jak najbardziej się zgodził. Poszłam na pierwsze zajęcia. Tam poznałam budowę aparatu  i jego funkcje. Nie wiedziałam, że jest tego aż tyle. Kolejne zajęcia to była już praktyka. Najpierw wykonywaliśmy zdjęcia w pomieszczeniu, a później w plenerze. Na początku szło mi kiepsko. Dopiero z każdymi zajęciami radziłam sobie trochę lepiej. Instruktor mówił mi, że jeżeli będziemy więcej ćwiczyć, to w końcu zaczniemy robić piękne zdjęcia i tak było w moim przypadku.

Kurs fotografowania trwał trzy tygodnie. Bardzo dużo się tam nauczyłam. Ćwiczyłam z mężem robienie zdjęć w plenerze. Gdy zobaczył moje umiejętności, to był pod wielkim wrażeniem. Stwierdził, że od teraz wielu rzeczy będzie mógł się ode mnie nauczyć, jeżeli chodzi o robienie zdjęć. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Teraz możemy spokojnie wybrać się na wakacje.