Zastanawiając się nad tym jaki biznes powinnam otworzyć od dawna przyglądałam się branży ślubnej. Widziałam, że panny młode bardzo często poszukują prezentów z prośbą o świadkowanie dla swoich sióstr czy przyjaciółek. Wszystko, co oglądałam było fajne, ale nie miało eleganckich opakowań. Postanowiłam zająć tą nisze na rynku i wyznaczyć nowe trendy. 

Projektowanie eleganckich opakowań było moją pracą 

projektowanie opakowań poznańWiedziałam, że musi być to coś co będzie się wyróżniać na rynku. Bo mimo tego, że na rynku było naprawdę dużo kiepskiej jakości i ogólnie niezbyt ładnych opakowań ktoś to jednak kupował. Moim zadaniem było się przebić i pokazać, że moje opakowania będą znacznie lepsze. Pierwsze o czym pomyślałam to fakt, aby moje opakowania były zaprojektowane od początku do końca pod konkretną osobę. Zależało mi na tym, aby całość pasowała do osoby obdarowywanej i była jakby pod nią spersonalizowana. Dlatego tak zajęło mnie to całe projektowanie opakowań poznań wybrałam jako swoją główną siedzibę i postanowiłam, że będę próbowała sprzedawać moje nowoczesne opakowania także stacjonarnie. Jak się okazało projektowanie opakowań stało się moją pasją, bowiem zawsze pytałam swoich klientek co woli osoba, która ma być obdarowana. Czy opakowanie miało by być okrągłe, kwadratowe. Czy prezent będzie duży, mniejszy i jak głębokie ma być opakowanie. Zawsze dorzucałam do środka coś o siebie, a zawartość była dopasowywana do charakteru danej osoby.

Zawsze prosiłam osoby, które ode mnie kupowały zaprojektowane opakowania aby dały mi znać czy prezent się podobał. Największy stres miałam po zaprojektowaniu czarnego opakowania dla fanki ciężkiej muzyki. Na szczęście mój pomysł z personalizacją pod konkretną osobę świetnie się sprawdził i obdarowana była zachwycona.