Jak to jest być non stop kreatywnym w pracy ? Praca, w której musisz cały czas wytężać swoją prawą półkule mózgu, która odpowiada właśnie za te funkcję, potrafi być naprawdę męcząca. Jednak wiem, że nie widzę się w innej pracy i ta mi, jak najbardziej odpowiada mimo, że już czasami brak pomysłów i tylko pustka w głowie. 

Wyzwanie projektowania sklepów

projektowanie sklepówCzym właściwie się zajmuje ? Czymś, co sprawia mi ogromną frajdę, a jest to projektowanie sklepów. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej pracy. Pracy, w której mogę się całkowicie poddać mojej wizji, jak dany sklep ma wyglądać. A o wiele fajniej robi się też zakupy w takim miejscu. Każdy projekt, to inne wyzwanie, gdyż zawsze układ pomieszczeń, powierzchnia, czy położenie jest zupełnie inne i muszę się do tego dostosować. Nie ma przez to monotonii, w którą bałam się, że popadnę. Za każdym razem coś innego – nie ma mowy o nudzie, czy stracie czasu, bo się nie rozwijam i nie mam szansy pokazać swoich umiejętności. Projektowanie jest też jednak bardzo wymagające, ponieważ trzeba dostosować się do zasad bezpieczeństwa, jednak nie jest to wcale taki trudne. Projektowanie daje nam duże pole do popisu, aby pokazać swoje umiejętności. Bardzo lubię etap wyboru kolorystki, dodatków, czy ogólnego stylu, jaki ma panować w danym pomieszczeniu. Jest to chyba mój ulubiony moment. Coraz częściej też decyduje się na żywe kolory i odważne dodatki. To sprawia, że klienci bardziej zapamiętują sklep i chętniej do niego przychodzą.

Ważne jest, abyśmy w życiu robili rzeczy, które naprawdę dają nam satysfakcję i poczucie, że robimy coś co chcemy robić i chcemy tak żyć. Mi udało się znaleźć pracę, która spełnia te kryteria. Jeżeli mogę dać komuś radę w kwestii projektowania wnętrz, to uważam, że powinniśmy stawiać na naprawdę wyróżniające się dodatki i kolory i zaprzestać białych, minimalistycznych i niestety smutnych pomieszczeń. 

Kategorie: Handel