Będąc alergikiem nie zawsze mogę sobie pozwolić na to, aby wywietrzyć pomieszczenia w swoim domu, szczególnie w okresach pylenia poszczególnych roślin, ponieważ wtedy w moim domu jest mnóstwo alergenów przez które non stop kicham a to jest bardzo uciążliwe. Na szczęście znalazłam rozwiązanie, dzięki któremu w moim domu będzie zawsze czyste i świeże powietrze.

Rekuperacja – idealne rozwiązanie dla alergików

montaż rekuperacja krakówBędąc alergikiem większość czasu w okresie pylenia roślin spędzałam w domu, jednak nawet tutaj dopadała mnie moja choroba. Niestety nie zawsze mogłam sobie pozwolić na to, aby uchylić okno choć na chwilę by przewietrzyć dom. A jeśli już się na to zdecydowałam to musiałam liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami, ale od czasu do czasu należy wietrzyć pomieszczenia. Na szczęście znalazłam dla siebie idealne rozwiązanie. Szukając kiedyś czegoś na Internecie znalazłam artykuł na temat rekuperacji, która polecana jest właśnie alergikom. Postanowiłam więc dowiedzieć się czegoś więcej. Otóż montaż rekuperacja Kraków gwarantował dostęp do czystego i świeżego powietrza w domu przez całą dobę, ponieważ powietrze było pobierane z zewnątrz, ogrzewane a co najważniejsze oczyszczane ze wszelkich zanieczyszczeń i alergenów. To przekonało mnie do jej montażu. Od razu zadzwoniłam do firmy i umówiłam się na spotkanie. Na nim została mi przedstawiona oferta firmy wraz z wyceną. Zgodziłam się od razu, chciałam w końcu normalnie funkcjonować we własnym domu. Montaż trwał zaledwie kilka dni. Po tym czasie mogłam cieszyć się świeżym powietrzem bez otwierania okien.

Jestem bardzo zadowolona z rekuperacji. Jest to naprawdę idealne rozwiązanie dla alergików, które polecam każdemu. Dzięki wentylacji mechanicznej nie odczuwam już niepożądanych skutków mojej choroby, ale również zaoszczędziłam na rachunkach za ogrzewanie.