Co można zrobić, żeby przywrócić dawny blask swojego samochodu? Można zacząć od najprostszych czynności jak na przykład dokładne umycie i posprzątanie w środku. Najlepiej użyć w tym celu kosmetyków samochodowych i różnego rodzaju nabłyszczaczy. Po gruntownym sprzątaniu każde auto wygląda o kilka lat młodziej. Jeśli chcemy sprawić, żeby samochód wyglądał jak nowy to warto pomyśleć o korekcie lakieru. W tym celu trzeba się wybrać do serwisu oferujące auto detailing.

Lakier oddajmy w ręce profesjonalistów

profesjonalna korekta lakieru w SzczecinieWybierając studio detailingowe warto zwrócić uwagę na prezentowane na stronie internetowej realizacje. Im lepsze samochody zrobione przez takie studio tym większa pewność, że jest ono godne zaufania. A każdy samochód – bez względu na wiek – warto oddać w ręce najlepszych profesjonalistów. Nasz samochód po wyjechaniu z takiego studio powinien wyglądać naprawdę jak nowy. Warto też wiedzieć jak przebiega taka profesjonalna korekta lakieru w Szczecinie, bo tam działają najlepsze auto detailingi w kraju. Wszystko zaczyna się od dokładnego umycia samochodu. Nie jest to takie zwykłe mycie, bo demontowane są wszystkie elementy, pod którymi może znajdować się jakieś zabrudzenie. Następnie samochód za pomocą specjalnych padów i past poddawany jest dokładnemu polerowaniu. Chodzi o to, żeby przy jak najmniejszej stracie lakieru osiągnąć jak najlepszy rezultat w postaci spolerowania wszystkich rys i mikrorys. Następnym krokiem jest już tylko nałożenie powłoki ochronnej i nabłyszczającej. Pełna korekta lakieru w najlepszym wydaniu to czas oczekiwania na samochód od trzech do pięciu dni. Warto jednak poczekać na efekty pracy studia detailingowego. Generalnie zobaczenie swojego samochodu po wyjeździe z garażu studia powinno wiązać się z okrzykiem radości i takiego pełnego podziwu wow.

Jeśli specjalistom od korekty lakieru uda się osiągnąć u nas efekt wow to znaczy, że wykonali swoją robotę najlepiej jak się tylko dało. Każdy samochód można poddać renowacji lakieru i nie ma tutaj znaczenia ani wiek samochodu ani stan jego lakieru. Jeśli ktoś chciałby pójść o krok dalej to może sobie również zażyczyć pokrycie samochodu specjalną folią ochronną. To już trochę droższa impreza, ale jeśli naprawdę kochamy swoje auto to warto przemyśleć też taką renowację.

 

Kategorie: Inne usługi