Często nudziłam się nowymi rzeczami. Telefon kupowałam co roku inny, podobnie jak komputer czy ciuchy. Mój chłopak uważał, że przesadzam, bo niepotrzebnie wydawałam na to wszystko pieniądze. Miał wiele racji, bo w domu leżało kilka telefonów, które nie były używane.

Kupno ciekawego etui na telefon 

ciekawe etui na telefonMój chłopak Bartek wpadł na rozwiązanie, które jak twierdził było dla mnie idealne. Powiedział, że powinnam sobie kupić jakieś ciekawe etui na telefon, bo dzięki temu nie nudzi mi się on tak szybko i nie będę chciała kupić jakiegoś innego. Powiedział, że zna sklep, w którym dostępne są ciekawe etui na telefon i podał mi adres. Bartek miał sporo racji i postanowiłam go posłuchać. Nazajutrz wybrałam się do tego sklepu. Do mojego modelu telefonu był bardzo duży wybór etui, co mi zaimponowało. Uznałam, że skoro mam bzika na punkcie kotów, to kupię sobie takie tematyczne etui. Miałam telefon w kolorze czarnym, jednak zdecydowałam się na bordowe etui, bo w takim samym kolorze miałam portfel. Etui było bardzo ciekawe i na dodatek posiadało dodatkowe kieszonki na karty, co było bardzo praktyczne, bo nie zawsze nosiłam przy sobie portfel. Za etui zapłaciłam grosze a wniosło sporo zmian, ponieważ przestałam myśleć o kupnie nowego telefonu. Po trzech miesiącach wybrałam się do tego sklepu na kolejne zakupy. Tym razem wybrałam sobie etui w kolorze złotym. Było eleganckie i bardzo modne. Również zapłaciłam za nie niewiele. Pomysł Bartka zdecydowanie się sprawdził.

Bartek był rozważnym facetem i to tylko dzięki niemu przestałam bezzasadnie wydawać pieniądze. Udało mi się odłożyć na lokacie dość sporą sumę, którą mogłam przeznaczyć na zakup nowego samochodu a on był mi bardzo potrzebny. Poprawiła się moja sytuacja finansowa i byłam rozsądna.