Kiedy dopiero zaczynałam swoją przygodę z ćwiczeniami nie sądziłam, że dieta, którą wówczas stosowałam stanie się moim codziennym sposobem żywienia. Myślałam, że po zrzuceniu zbędnych kilogramów nie znów powrócę do starych nawyków żywieniowych, ale na szczęście tak się nie stało.

Sklepy online ze zdrową mąką gryczaną

melvit mąka gryczanaPrzez siedzący tryb życia i pracę do późnych godzin dorobiłam się dosyć sporej nadwagi. W końcu jednak udało mi się awansować na wyższe stanowisko co równało się także z większą ilością ruchu i załatwianiem spraw na mieście, czy biznesowymi spotkaniami. Postanowiłam wówczas wrócić do swojej normalnej wagi dlatego zaczęłam uczęszczać na siłownie oraz zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Chciałam jeść jak najbardziej zdrowo bowiem dowiedziałam się, że produkty dostępne na półkach sklepowych nie zawsze są tak zdrowe, na jakie wyglądają. Znalazłam stronę internetową marki Melvit mąka gryczana była pierwszym produktem, jaki zakupiłam do przetestowania. To, co spodobało mi się od razu, to dokładny opis produktów. W opisie były zawarte nie tylko składniki, ale również dokładne informacje dotyczące tego, jaki pozytywny wpływ na nasz organizm ma konkretny produkt. Ucieszył mnie także widok odnośnika do przepisów z użyciem właśnie konkretnego produktu. Z początku sądziłam, że moja dieta będzie trwała dopóty po prostu nie schudnę, lecz już od pierwszego gotowania zrozumiałam, że chcę trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Początkowo też zastanawiałam się czym różni się zakupiona przeze mnie mąka gryczana od tych mąk, które dotychczas spożywałam, ale już po pierwszym posiłku zauważyłam ogromną różnicę w smaku. Z biegiem czasu zaczęłam kupować więcej produktów tej marki i na nowo pokochałam domowe jedzenie. Obecnie gotowanie stało się moją prawdziwą pasją.