Zakłady kosmetyczne w obecnych czasach przeżywają prawdziwe oblężenie. Na usługi kosmetyczne jest duże zapotrzebowanie ponieważ jak wiadomo panie chcą wyglądać pięknie. Zakłady kosmetyczne konkurują przy tym bardzo zróżnicowaną ofertą i coraz lepszym sprzętem do wykonywania zabiegów.

Łóżka z napędem hydraulicznym dla kosmetyczek

łóżko kosmetyczne hydrauliczneWiele zabiegów w salonie kosmetycznym wykonuje się na leżąco lub w pozycji pół leżącej. Aby klientkom było wygodnie w tej pozycji, którą muszą utrzymywać zazwyczaj przez dość długi czas stosuje się wygodne łóżka kosmetyczne. Takie łóżko musi być wykonane z odpowiednich, miękkich materiałów, mieć odpowiedni profil, a także posiadać automatyczną regulację. Profesjonalne łóżko kosmetyczne hydrauliczne ma te wszystkie funkcje. Regulacja takiego łóżka następuje poprzez zespół siłowników, które służą regulacji wysokości poszczególnych części łóżka. Dzięki temu za pomocą kilku przycisków można płynnie przejść od pozycji półleżącej do pozycji leżącej. Wiele zabiegów jest wykonywanych najpierw w takiej, a później w innej pozycji, a dzięki automatycznej regulacji za pomocą siłowników hydraulicznych, można to zrobić przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku. Nie krępuje to w żaden sposób ruchów kosmetyczki, która powinna być w tym czasie zajęta czymś innym. Łóżka tego typu to prawdziwy rarytas w zakresie sprzętu do zakładu kosmetycznego i dlatego też dość sporo kosztuje. Jest to jednak inwestycja w rozwój i wizerunek firmy.

Każdy zakład kosmetyczny, który chce istnieć przez wiele lat na rynku, powinny inwestować w sprzęt, który będzie służyć zarówno klientom, jak i samym kosmetyczkom. Do zakładu, który będzie miał odpowiedni sprzęt na pewno będzie zmierzać często grupa chętnych, chociażby ze względu na to, że dany zakład ma odpowiednie warunki do wykonywania wygodnych i profesjonalnych zabiegów.