Mężczyźni to z natury zdobywcy, chcą otaczać się pięknymi kobietami. Zanim trafią oczywiście na ta jedną jedyną próbują swoich sił by zdobyć serce tej właśnie wymarzonej kobiety. Tutaj nie ma jednego sprawdzonego sposobu, każdy uczy się i próbuje na swój sposób zainteresować wybraną przez siebie kobietę. A w naturze kobiety jest by nam tego zadania nie ułatwiać.

Jak dotrzeć do serca kobiety?

sposoby na podrywNie ma jednej uniwersalnej rady na to jak dotrzeć do serca swojej wybranki. Nie jest to łatwe zadanie i tak na prawdę różne kobiety są i różne gusta. Tutaj wiele zależeć może od drobnostki jaka jest fakt czy po prostu do siebie pasujemy. Jedne kobiety będą miały słabość do nieśmiałych mężczyzn i będą uważać to za urocze a inne zaś będą szukać bardziej pewnych siebie, wręcz tak zwanych złych chłopców którzy swoją nieprzewidywalnością będą do siebie mocno przyciągać. Zatem jeśli szukamy jakieś sprawdzone sposoby na podryw to jednym z najbardziej skutecznych jest nie wątpliwie zwykłe słowo – cześć. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to zabawne jednak nie jest to tak śmieszne jak może się komuś wydawać. Bo właśnie to czego większość mężczyzn nie robi z kontaktem z kobietami to fakt że w ogóle nie próbuje nawet podjąć rękawicy i podjąć wyzwanie jakim jest podejście do atrakcyjnej w naszych oczach dziewczyny. Zawsze zanim podejdziemy w głowie pojawiają się setki myśli, czy może czasem dziewczyna nie ma chłopaka albo nie odpowie nam coś nie miłego. I to są własnie te istotne bariery które nas blokują w kontakcie z płcią przeciwną. Dlatego tak istotne jest to czy w ogóle podejmiemy wyzwanie i zdecydujemy się podejść i zgadać. A właśnie to zwykłe słowo jakim jest cześć będzie z pewnością idealne na sam początek. Szukanie jakiś wyuczonych i gotowych tekstów na podryw może wyglądać czasem sztucznie a niepozorne cześć może dać ten sam efekt. Dlatego warto podjąć ten ruch bo w końcu to my faceci jesteśmy nauczeni by być w tymi odważnymi. Tutaj nie ma miejsca na analizy tylko trzeba po prostu być skutecznym i działać.

W razie niepowodzenia przecież nic się takiego nie dzieje. Nie powinniśmy się nigdy przejmować tym że dziewczyna nie będzie nami zainteresowana. Jak warto wspomnieć po raz kolejny to fakt że jednej można się nie spodobać a już następnej spodobać.