Kochamcieszycie

Wyposażanie samochodów kurierskich nie było najmniejszym problemem, gdyż większość aut dostawczych od razu nadawała się do pracy po ewentualnym przemalowaniu. Jednak po wielu skargach pracowników, musieliśmy wyposażyć samochody w cb radia, gdyż powszechnie uważano iż były one niezbędne podczas pracy na drodze.

Urządzenia komunikacyjne od znanego producenta

lemmSprzęt do komunikacji na drodze mógł zarówno pomóc kurierom dotrzeć bez trudu na miejsce, nawet do punktu którego wcześniej nie odwiedzili, ale również pozwolić na sprawne omijanie zatorów, korków i zamkniętych ulic. Dobre cb radio było również świetnym sposobem na wezwanie pomocy w razie wypadku, zwłaszcza w miejscu w którym nie było zasięgu sieci komórkowej. Dlatego też, samochody miały zostać wyposażone w radia, choć nie chcieliśmy kupować urządzeń od nieznanych producentów, więc zrobiliśmy małe rozpoznanie wśród użytkowników takich urządzeń. Najwyższe noty zbierał sprzęt produkcji Lemm, a były to urządzenia opiniowane jako niezawodne i bardzo proste do użycia, a jednocześnie posiadające świetny zasięg. Nawet najprostsze i najtańsze modele miały mnóstwo wbudowanych funkcji, których nie posiadała większość urządzeń konkurencji w tym samym przedziale cenowym.

Mimo niskiej ceny, wyróżniały się one funkcjonalnością i możliwością załączenia bardzo wielu urządzeń peryferyjnych różnego rodzaju, takich jak zestawy słuchawkowe, bardziej wygodne mikrofony czy anteny wzmacniające, które pozwalały im na działanie niemal w każdych warunkach i każdym miejscu. Wszystkie samochody zostały więc w krótkim czasie wyposażone w radia, oczywiście odpowiednio dobrej jakości. Zyskały one uznanie pracowników już od pierwszych kursów, przydając się na drodze w więcej niż tylko jednej sytuacji.