Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Chcemy czuć się w tym dniu wyjątkowo, wyglądać olśniewająco i w otoczeniu rodziny i przyjaciół złożyć przysięgę miłości i wierności ukochanej osobie. Nic zatem dziwnego, że przygotowania do tej uroczystości rozpoczynamy już na kilka miesięcy, lub nawet lat wcześniej.

Wymarzona suknia ślubna dla panny młodej

suknie ślubne dla niskichOrganizowanie ceremonii ślubnej wymaga zdolności planowania i przewidywania. Musimy pamiętać o zaproszeniu wszystkich najważniejszych dla nas osób, rodziny i znajomych, zarezerwować odpowiedniej wielkości salę, dobrać menu, nie zapominając o osobach cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe. Bardzo ważną kwestią jest również odpowiedni strój na tę wyjątkową okazję. Panowie kupują nowe garnitury i dobierają do nich koszule, muszki lub krawaty, panie spędzają długie godziny, poszukując najpiękniejszych butów i odpowiedniej sukni ślubnej. Musi być ona dopasowana do sylwetki panny młodej, tak, by jak najlepiej podkreślić jej atuty. Suknie ślubne dla niskich pań nie mogą być zbyt długie, by nie przytłoczyć jej sylwetki. Najlepiej sprawdzą się tutaj sukienki z dłuższym tyłem i krótkim, eksponującym nogi przodem. Ważnej jest również, by odpowiednio dobrać dekolt – nie powinien być zbyt zabudowany, ani też nadmiernie wycięty. Gdy chodzi o dodatki, panie o niskim wzroście powinny unikać nadmiernego ubogacania sukni. Prosty krój i delikatne, niezbyt krzykliwe ozdoby będą tu jak najbardziej  na miejscu. W tym temacie nie ma jednak uniwersalnej reguły i każda pani powinna przymierzyć różne modele sukien, by wybrać tę najlepszą dla siebie. Z pewnością pomogą jej w tym porady doświadczonych doradców klienta, którzy znają się na obowiązujących trendach i z chęcią doradzą wybór odpowiedniej sukni. Wyjątkowa okazja, jaką bez wątpienia jest ślub, wymaga odpowiedniego stroju, warto więc poświęcić nieco czasu i sił na jego odszukanie i skompletowanie.

Biała suknia ślubna to marzenie większości małych dziewczynek, które bardzo często spełnia się w dorosłym życiu. Panie o nieco niższym wzroście często zastanawiają się, jaka sukienka będzie najlepiej do nich pasować. Jeśli znamy podstawowe triki pozwalające optycznie wydłużyć sylwetkę, z łatwością odnajdziemy suknię w sam raz dla nas.