Moja córeczka, Antosia, niedawno skończyła cztery latka. Z racji tego, że sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do pracy, postanowiłam, że zapiszę moje dziecko do żłobka. Choć Antonina była już bardzo samodzielna jak na czterolatkę, to jednak obawiałam się tego, że niektóre czynności będą stanowić dla niej pewną trudność. Dlatego też postanowiłam zainwestować w odpowiednie obuwie zapinane na wygodne i funkcjonalne rzepy. 

Zastosowania taśmy na rzepy 

taśma rzepZ racji tego, że pracuję jako krawcowa, doskonale zdaję sobie sprawę z tego  jak funkcjonalne są ubrania zapinane na rzepy. W swojej pracowni krawieckiej posiadam długie zwoje pasków, które wykorzystuję często podczas szycia dziecięcych ubrań. Dlatego też tak bardzo zależało mi na tym by znaleźć odpowiednie obuwie dla mojej córeczki, które Antosia mogłaby sama ubierać i zdejmować również pod moją nieobecność. Swoje kroki skierowałam więc do mojego ulubionego sklepu obuwniczego, w którym regularnie kupuję obuwie dla całej rodziny. Moją uwagę od razu zwróciły praktyczne buciki zapinane na rzep, które występowały w ukochanym przez moją pociechę kolorze. Różowe buciki zdały mi się bardzo solidne i przede wszystkim wygodne. Praktyczna taśma rzep działała w nich bez zarzutu, co bardzo mnie ucieszyło, zważywszy na fakt, że moja córeczka nie musiałaby je dzięki temu nieustannie poprawiać. Antosia ma tylko cztery latka, zależało mi więc na tym by znaleźć możliwie jak najbardziej wąskie tasiemki, z którymi uporałaby się mała dziewczyna dysponująca dość ograniczoną siłą. Na całe szczęście model butów, którymi byłam zainteresowana, spełniał wszystkie wyżej przytoczone wymogi. Tak zachęcona, postanowiłam zakupić ów produkt, który udało mi się nabyć w całkiem przystępnej cenie. 

Antosi bardzo spodobały się zakupione przeze mnie buciki. Moja córeczka od razu zwróciła uwagę zwłaszcza na zapięcie, które jeszcze tego samego dnia zdecydowałyśmy się przetestować. Ku mojej radości, Antosia sprawnie założyła różowe butki i zapięła je samodzielnie. Widok ten bardzo mnie rozczulił i sprawił, że przestałam się martwić o to czy moja pociecha poradzi sobie beze mnie w przedszkolu. Córeczka szybko odnalazła się w nowym otoczeniu, co bardzo mnie cieszy, ponieważ zależy mi na tym by była ona samodzielna.