Jeszcze do niedawna niekoniecznie gustowałam w torebkach, ponieważ były one dla mnie dosyć niewygodne. Znacznie bardziej wolałam nosić ze sobą plecak ponieważ wiedziałam, że zawsze zdołam w nim pomieścić wszystko, czego potrzebuję. Moje nastawienie do torebek zmieniło się w momencie, kiedy moja przyjaciółka pochwaliła się swoją nową torebką, która jako pierwsza ze wszystkich, niezwykle mi się spodobała.

Niezwykle oryginalna torebka

oryginalne torebkiPlecak towarzyszył mi od czasów szkolnych i przyzwyczaiłam się do niego tak mocno, że nawet kiedy koleżanki próbowały zachęcić mnie do noszenia ze sobą czegoś bardziej kobiecego, ja zawsze stanowczo odmawiałam. Czasami jednak w życiu zdarzają się takie sytuacje w których zwyczajnie nie przystoi przyjść z plecakiem. Mowa tutaj oczywiście o randkach, czy innych uroczystościach. Wiedziałam zatem, że prędzej czy później będę musiała zakupić jakąś torebkę, jednak zależało mi na takiej, która przyda mi się zawsze i wszędzie. Nie chciałam kupować kilku różnych torebek wiedząc, że nie będę ich zbyt często używać. Pewnego dnia jednak moja przyjaciółka pochwaliła się swoimi zakupami, które zrobiła w sieci, a w ich skład wchodziła bardzo nietypowa torebka. Wiedziałam, że w internecie można zakupić wiele ciekawych rzeczy, a w tym niezwykle oryginalne torebki, lecz ta, którą kupiła moja przyjaciółka naprawdę zrobiła na mnie wrażenie. Na pierwszy rzut oka wyglądała, jak typowa torebka na plaże ponieważ była wykonana ze specjalnego wodoodpornego tworzywa, które również bardzo łatwo się czyściło. Torebka ta jednak posiadała bardzo elegancki kształt i w zasadzie świetnie mogła się prezentować zarówno jako dodatek do codziennej kreacji, jak i tej nieco bardziej odświętnej lub wieczorowej. To, co zachwyciło mnie najbardziej w nowej torebce mojej przyjaciółki to fakt, że można ją dowolnie przerabiać i personalizować. Możemy zmienić w niech uchwyty, dodać dekoracyjne elementy, ale także umieścić w środku organizer, który znacząco ułatwi nam potem znalezienie czegokolwiek w torebce, a także zabezpieczy nasze przedmioty przed porysowaniem.

Ta niezwykle oryginalna torebka przypadła mi do gustu tak bardzo, że postanowiłam zakupić sobie identyczną również z różnorodnymi akcesoriami. Byłam zdziwiona, że tego typu torebki można kupić tak łatwo w sieci. Myślałam bowiem, że jest to jakiś nietypowy egzemplarz, a tymczasem okazało się, że ten rodzaj torebek jest niezwykle modny i wiele kobiet za nimi wręcz szaleje.