Nie da się ukryć, że tradycyjne lakiery do paznokci stają się coraz mniej popularne. Tego typu lakiery wypierane są na rynku przez produkty dostępne dawniej tylko dla profesjonalistów. Do takich lakierów zaliczamy np. lakiery hybrydowe, które są zdecydowanie moimi ulubieńcami na rynku. Z tego właśnie względu mam ich w domu naprawdę sporą kolekcję.

Lakiery hybrydowe mogą być tanie i dobre

lakier hybrydowy silcareLakiery hybrydowe stosuję już od kilku lat. Dlatego też mam naprawdę spore rozeznanie w różnego rodzaju firmach produkujących tego typu lakiery. Od pewnego czasu moją ulubioną firmą, której lakiery polecam każdej znajomej jest Silcare. Lubię kiedy produkty do hybryd mają duży wybór kolorów i mają dobry stosunek jakości do ceny. A w przypadku moich ulubionych lakierów cena jest naprawdę niska, a jakość jest po prostu oszałamiająca. Każdy lakier hybrydowy Silcare jaki jak dotąd używałam sprawdzał mi się bardzo dobrze. Miałam okazję sprawdzić różne kolekcje – od najnowszej kolekcji z pastelowymi kolorami nadającymi się świetnie na lato, do jednej ze starszych kolekcji lakierów z drobinkami brokatu o różnych wielkościach. Nie mogłabym też nie wspomnieć o tym, że lakiery Silcare produkowane są przez polską firmę. Cieszę się kiedy mogę wspierać polskie przedsiębiorstwa – jest to więc kolejna rzecz, sprawiająca, że pieniądze na lakiery z tej firmy wydaję z przyjemnością.

Tak zwane „hybrydy” nie bez powodu stały się bardzo popularne wśród kobiet na całym świecie. Każda z nas chce by efekty zastosowanych przez nas kosmetyków były dobre i utrzymywały się długo. Tak samo jest w przypadku lakierów do paznokci. Lakiery hybrydowe Silcare takie właśnie są. Uważam, że są one najlepszymi produktami do hybryd na polskim rynku, a nie są to lakiery drogie.