Czasami szukamy koncepcji na nowy garaż. Okazuje się, że mamy sporo cennych przedmiotów czy też urządzeń, które powinny mieć stałe miejsce pod dachem. Niestety pierwsza analiza rynku potrafi skutecznie zniechęcić. Na zwykły murowany garaż musimy mieć około trzydziestu tysięcy. Do tego czasami dochodzi zwykły plan oraz podatki, które będą na nas czekały każdego roku. Pomimo niższej ceny garaż drewniany też ma swoje wady i za większy metraż musimy sporo zapłacić.

Gdzie zamówić garaż z blachy?

fachowy producent garaży metalowychNa szczęście nie musimy rezygnować z planów na garaż i możemy skorzystać z oferty producentów garaży metalowych. Blacha jest bardzo elastycznym materiałem, który pozwala na różne kombinacje. Dlatego możemy liczyć na otwartość producentów. Na rynku mamy dostępne różne wymiary, sposoby otwierania, zadaszenia czy też kolory. Nawet indywidualne zamówienia można łatwo skompletować i zrealizować. Dlatego każdy garaż może być zwyczajnie inny. Jeżeli chodzi o ofertę, którą ma dla nas fachowy producent garaży metalowych to największą popularnością cieszą się modele drewnopodobne. Okazuje się, że ten kolor w niczym nie przypomina starszej wersji blaszaków. Dlatego jest to opcja dla bardziej wymagających klientów. Czasami chcemy aby produkt pasował do wybranej elewacji. W takim przypadku należy zapytać o garaże w innych kolorach. Oprócz odcieniach drewna można też zamówić zieloną blachę. Ona wygląda bardzo atrakcyjnie i ma wysokie wyniki w sprzedaży. Cena pojedynczego stanowiska to około tysiąc pięćset złotych w podstawowej wersji. Na szczęście wiele rozwiązań można zwyczajnie domówić. Najczęściej stawia się na inną bramę, która jest otwierana do góry. W przypadku posiadania auta taka brama jest najwygodniejsza. Za garaż na dwa samochody zapłacimy około pięciu tysięcy złotych.

Jednak warto mieć dodatkowe oszczędności przeznaczone na betonową posadzkę. Jeżeli mamy nie równą powierzchnię to śmiało możemy zainwestować w coś takiego. Okazuje się, że to wpływa na trwałe ustawienie garażu oraz naszą wygodę podczas wjeżdżania. Oczywiście taki dodatek nie jest koniecznym wymogiem. Na nowy garaż czeka się zwykle od tygodnia do miesiąca. Wszystko jest uwarunkowane lokalizacją naszego producenta, która odgrywa bardzo ważną rolę podczas transportu.