W zeszłym roku wyłożyłam na podjeździe do mojego doku kostkę brukową. Mój sąsiad zza płotu, hodował gołębie. Często wypuszczał je z gołębnika, żeby mogły pofruwać, a one wtedy zanieczyszczały kostkę brukową na moim podjeździe. W tym roku kostka brukowa była już tak brudna, że zdecydowałam się ją umyć i wyczyścić, ponieważ bardzo nieestetycznie wyglądała.

Czym usunąć plamy z kostki brukowej?

usuwanie plam z kostki brukowejDo tej pory nie zajmowałam się czyszczeniem kostki brukowej, dlatego nie wiedziałam co jest najlepsze na usuwanie plam z kostki brukowej. Po radę udałam się do mojej przyjaciółki. Okazało się, że usuwanie plam z kostki brukowej może być bardzo proste, jeśli tylko posiada się profesjonalny sprzęt do tego przeznaczony. Moja przyjaciółka posiada specjalną pompę wodną, które pod ciśnieniem czyści kostkę brukową. Czyszczenie plam z kostki brukowej urządzeniem pracującym pod ciśnieniem jest bardzo skuteczne, a do tego proste i szybkie. Pożyczyłam od niej pompę do usuwania plam z kostki brukowej i zdecydowałam się ją od razu wypróbować. Wcześniej jednak musiałam dokupić specjalne preparaty chemiczne do czyszczenia kostki brukowej i usuwania z niej plam. Zadbałam o to, aby były to preparaty najwyższej jakości, które są koncentratami do rozcieńczania w wodzie. Takie preparaty są bowiem najbardziej skuteczne przy usuwaniu plam z kostki brukowej. Już wkrótce się o tym przekonałam.

Muszę przyznać, że usuwanie plam z kostki brukowej na moim podjeździe nie sprawiło mi najmniejszych kłopotów. Samo urządzenie do usuwania plam z kostki brukowej było bardzo lekkie i proste w obsłudze, a do tego energooszczędne. Dzięki profesjonalnym i skutecznym środkom czyszczącym kostkę brukową udało mi się bardzo szybko i dokładnie wyczyścić podjazd przed moim mieszkaniem.