Uwielbiam podróżować. Jednak nie przepadam za wyjeżdżaniem poza Polskę. We własnym kraju kocham to, że można natrafić na niezwykłe miejsca, o których nawet by się nie pomyślało w kontekście turystyki. Problemem często są jednak miejsca do spania. Znalazłam jednak sposób na to, by jak najskuteczniej weryfikować miejsca, w których potencjalnie mogłabym się zatrzymać w trakcie podróży.

Tripadvisor i ciekawe opinie o hotelach

opinie o hotelach tripadvisorNie jestem w stanie zliczyć sytuacji, w których trafiałam do przypadkowego hotelu i później bardzo tego żałowałam. Były nawet sytuacje, w których trudno mi było wytrzymać noc do rana – myślałam tylko o jak najszybszym wyjeździe. I to pomimo tego, że wcale nie jestem jakoś bardzo wymagająca jeśli chodzi o miejsce do spania. Jednak jakieś standardy muszą być spełnione. Zaczęłam więc bardziej opierać się na zdaniu innych ludzi, czego wcześniej nie robiłam. Opinie o hotelach Tripadvisor potrafi natomiast przekazać w bardzo przejrzysty i wiarygodny sposób. Dlatego każdą kolejną wycieczkę z noclegiem zaczynam od przeglądania Tripadvisora i czytania opinii na temat hoteli, w których potencjalnie mogłabym się zatrzymać. Wyrobiłam sobie taki nawyk i od tej pory żadna wycieczka nie kończy się przykrymi niespodziankami, co w przeszłości niestety miało miejsce całkiem często. Ale przeszłość pozostaje przeszłością, teraz to wygląda inaczej, znacznie inaczej.

Teraz Tripadvisor, a raczej opinie ludzi umieszczane na nim, daje mi o wiele szerszy podgląd na temat tego, co mnie może spotkać na miejscu, w danym hotelu. Przeglądając wiele takich opinii jestem w stanie wyrobić sobie własne zdanie. Minimalizuję więc prawdopodobieństwo natrafienia na przykrości, maksymalizuję jednocześnie szanse na trafienie świetnego noclegu.

Kategorie: Reklama