Na dłuższy czas przed majówką, zaczęliśmy razem z dziewczyną planować wspólny wyjazd. Chcieliśmy wykorzystać długi weekend i spędzić razem trochę czasu, odpoczywając. Mieliśmy zamiar zwiedzić Dolny Śląsk, który jest bardzo tajemniczym i bogatym w atrakcje regionem Polski. Szczególnie znany jest z mnogości występujących na jego terenie zamków. Mieliśmy zamiar zobaczyć je na żywo.

Wynajem hotelu na weekend majowy

hotel na majówkę DolnośląskieGdy tylko postanowiliśmy wspólnie z dziewczyną, że chcemy i w tym roku wybrać się na weekend majowy, byliśmy bardzo podekscytowani. Niemal od razu zdecydowaliśmy, że celem naszego wyjazdu jest poznanie Dolnego Śląska. Dotychczas był to dla nas region totalnie nieznany i nieodkryty. Postanowiliśmy to naprawić w nadchodzącą majówkę. W sumie nie mogliśmy doczekać się naszego wyjazdu. Chcieliśmy być do niego jak najlepiej przygotowani, dlatego też pierwszorzędnie obiektem naszego zainteresowania stał się hotel na majówkę Dolnośląskie to bardzo polecany region Polski, który zamierzaliśmy odkryć. Dlatego też zarezerwowaliśmy hotel w takiej miejscowości, która stanowiła rewelacyjną bazę wypadową do wielu miejsc na Dolnym Śląsku, które po prostu trzeba zobaczyć! Żywiliśmy głęboką nadzieję, że nam się to uda. Byliśmy naprawdę rewelacyjnie przygotowani do tej majówki. Mieliśmy opracowaną trasę zwiedzania i to, co na pewno chcemy zobaczyć. Wiedzieliśmy, że pomoże nam to w poznaniu województwa dolnośląskiego.

Teraz kiedy wróciliśmy z naszej dobrze zaplanowanej majówki, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Przywieźliśmy z niej masę wspomnień i pięknych zdjęć. Hotel, w którym się zatrzymaliśmy, również spełnił nasze wszelkie oczekiwania. Możemy szczerze powiedzieć, że chcielibyśmy zatrzymać się w nim ponownie! Z pewnością będziemy go polecać swoim znajomym.