Zwierzęta domowe towarzyszą człowiekowi od wielu lat. Są one naszymi stróżami, a także wiernymi przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, ze coraz więcej osób pragnie posiadać zwierzątko domowe. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, które marzą o własnym przyjacielu. Obiecują, że będą się nim zajmować i cieszyć. My, rodzice, wiemy natomiast, że nie zawsze początkowy zachwyt zapewnia również stały efekt. Boimy się, że nasze dziecko nie wykaże się odpowiedzialnością.

Idealny prezent dla dziecka pragnącego posiadać zwierzątko

little live petsNa szczęście obecnie technologia pozwala nam na sprawdzenie, czy nasza pociecha może stać się małym właścicielem żywego zwierzaka. Zanim zdecydujemy się na jego zakup warto jest pomyśleć o zainteresowaniu się zabawkowymi zwierzakami, które zachowują się jak prawdziwe! Pozwala nam na to seria Little Live Pets, która obejmuje szereg zabawek imitujących prawdziwe zwierzęta. Znajdziemy wśród nich nie tylko najbardziej popularne zwierzaki, takie jak piesek, kotek, czy też świnka morska, ale również te mniej popularne, jak kanarek, żółw, papuga, czy rybka. Co ciekawe, dostępne są również zabawki imitujące mistyczne stworzenia, takie jak smoki. Warto wiedzieć, że zabawka po uruchomieniu zachowuje się jak prawdziwy zwierzak. Należy więc go karmić specjalną karmą, pije wodę, należy go wyprowadzać na spacer, gdzie załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Dodatkowym atutem jest fakt, że zabawki te wydają dźwięki imitujące prawdziwe odgłosy wydawane przez nasze zwierzaki. Dzięki tym funkcjom zabawka ta uczy nasze dziecko odpowiedzialności, a my możemy zauważyć, czy nasza pociecha może już stać się właścicielem żywego zwierzaka. Little Live Pets to seria, która również daje naszemu dziecku zwierzęcego przyjaciela. W przypadku zabawki imitującej psa możemy mieć pewność, ze zareaguje on na nasz głos, głaskanie, czy drapanie po brzuszku.

Takie rozwiązanie jest również doskonałe dla alergików i astmatyków, którzy często nie mogą posiadać własnego zwierzaka ze względu na objawy choroby. W przypadku takiej zabawki możemy poczuć się tak, jakbyśmy naprawdę posiadali żywe zwierzątko, ponieważ zabawka zachowuje się jak prawdziwa. Warto wiedzieć, gdzie możemy dostać takie zabawki. Otóż dostępne są one w sklepach z zabawkami, a także w internetowych sklepach z zabawkami.