Jestem szefem firmy remontowej. Moja ekipa zajmuje się głównie remontami wnętrz, świadcząc kompleksowe usługi z tego zakresu. Uważam, że jestem dobrym szefem. Często pomagam w pracy swojej ekipie. Kilka razy w roku kupuję im również odzież roboczą. Kiedy usłyszałem, że prognozy mówiły, że tegoroczna zima będzie sorga, postanowiłem zakupić swoim pracownikom robocze buty na zimę.

Kupno butów roboczych na zimę

buty robocze zimoweKiedy zakładałem firmę remontową, obiecałem sobie, że będę dla swoich pracowników świetnym szefem. Dlaczego? Gdy pracowałem w podobnej firmie, nie byłem zbyt dobrze traktowany przez prezesa. Postanowiłem więc założyć własne przedsiębiorstwo i traktować podwładnych tak, jak sam chciałbym być traktowany na ich miejscu. Dlatego też moja ekipa remontowa może liczyć na świetną atmosferę w pracy i dobre wyposażenie. Kupuję im bowiem cyklicznie nową odzież roboczą, tak by mieli w czym pracować. Gdy usłyszałem, że w tym roku zima będzie wyjątkowo sroga, zakupiłem im również buty robocze zimowe. Pracownicy bardzo z tego prezentu się ucieszyli. Buty nie były tanim wydatkiem, jednak nie mogłem sobie pozwolić na to, by moja ekipa marzła. Uśmiechy na ich twarzach oraz zapał do pracy były dla mnie wystarczającym podziękowaniem. Mam nadzieję, że moja firma będzie funkcjonować w ten sposób przez kilkanaście następnych lat. Chcę się rozwijać i wiem, że jest to możliwe tylko dzięki dobremu traktowaniu własnych pracowników.

Kiedy kupiłem pracownikom obuwie robocze na zimę, byłem z siebie bardzo zadowolony. Wiedziałem, że dzięki temu, moi pracownicy będę pracować znacznie efektywniej. Uważam, że jako szef postąpiłem bardzo dobrze, wręcz wzorowo. Chciałbym, by inni prezesi traktowali swoich podwładnych w ten sam sposób. Warto bowiem dbać o pracowników!