Przez wiele lat kobiety nosiły na paznokciach owiane już złą sławą tipsy. Przeważnie były to żelowe paznokcie, które jak wszyscy wiemy nie zawsze prezentowały się naturalnie i estetycznie. Dlatego, gdy tylko na rynku pojawiła się nowe alternatywa w postaci hybryd, z dnia na dzień zaczęło przybywać zwolenniczek tej metody zdobienia paznokci.

Przepiękne hybrydowe manicure

manicure hybrydowy katowiceJeszcze do niedawna na paznokciach u kobiet często można było zobaczyć długie, żelowe tipsy, które dziś już na szczęście odchodzą w niepamięć na rzecz paznokci hybrydowych, które prezentują się znacznie bardziej estetycznie, a także wyglądają niezwykle naturalnie. Odkąd tylko metoda ta zagościła w naszym kraju kobiety coraz częściej i coraz chętniej zaczęły umawiać się z kosmetyczkami właśnie na manicure hybrydowy Katowice dzisiaj posiadają dużo salonów w których możemy poddać się takiej stylizacji paznokcia, a same kosmetyczki potrafią wykonać za pomocą specjalnych lakierów niesamowite cuda na naszych paznokciach. Jedną z największych zalet paznokci hybrydowych jest oczywiście ich trwałość dzięki temu, że lakier używany przy ich wykonywaniu utwardza się za pomocą lampy UV. To sprawia, że lakier staje się odporny na ścieranie oraz na odpryskiwanie nawet podczas wykonywania takich czynności, jak zmywanie lub sprzątanie, czyli innymi słowy mówiąc – jest pozbawiony najczęściej występujących problemów w przypadku malowania paznokci.

Kolejną zaletą paznokci hybrydowych jest to, że wyglądają one niezwykle naturalnie w przeciwieństwie do tych wykonywanych metodą żelową bądź akrylem. Ponadto poprawnie wykonane hybrydy nie niszczą płytki paznokcia, a wręcz mogą nam pomóc w zapuszczeniu paznokci. Wiele kobiet też wspomina o tym, że dzięki noszeniu hybryd oduczyło się nawyku obgryzaniu paznokci.