Kochamcieszycie

Moja mama często wspomina, że kiedy byłam mała to od razu wiedziała, że będę w przyszłości artystką. Godzinami potrafiłam siedzieć z farbami lub kredkami w ręku i tworzyć różnego rodzaju obrazy. Próbowałam też swoich sił w wycinankach czy lepieniu plasteliną. Zawsze jednak ostatecznie kończyło się na farbach. I tak pozostało do dzisiaj. Uwielbiam zabawę kolorami a dzięki studiom artystycznym zdobyłam dodatkowo warsztat, który pozwala mi na swobodne tworzenie.

Obraz namalowany na ścianie

obrazy ścienne na zamówienieOd dziecka pasjonuje mnie wszystko, co związane ze sztuką. Moim ulubionym zajęciem jest malarstwo. Farby od zawsze wygrywały u mnie z wszelkimi innymi narzędziami do twórczości plastycznej. Uwielbiam zabawę kolorami, a najlepiej mogę nimi manewrować przy wykorzystaniu farb olejnych. Ukończyłam studia plastyczne i postanowiłam wykorzystać teraz swoje umiejętności do zarabiania pieniędzy. Od kilku miesięcy wykonuje obrazy ścienne na zamówienie i okazało się, że jest na nie bardzo duży popyt. Ludzie chcą mieć w swoich mieszkaniach nietypowe dekoracje na ścianach. Zwykłe obrazy czy zdjęcia w ramkach są już zbyt powszednie. Najczęściej maluje więc jakieś roślinne lub zwierzęce motywy na ścianach. Używam do tego farb akrylowych, które szybko schną i  pięknie się błyszczą. Poza obrazami w salonach lub sypialniach, często też mam zlecenia na pomalowanie dziecięcego pokoju. Jest to wówczas zupełnie innego typu praca. Na ścianach umieszczam bowiem zazwyczaj bohaterów bajek, czasami są to jednak tematy związane z pasjami danego dziecka. Malowanie na ścianach różni się nieco od tworzenia obrazów na płótnie czy desce. Wymaga przede wszystkim innych pędzli, które nie zniszczą się tak szybko przy chropowatej powierzchni ściany. Przy malowaniu ścian muszę też być w pełni skupiona. Każdy błąd bowiem może okazać się trudny do naprawienia. Dlatego też, zawsze najpierw robię szkic na ścianie.

Od dziecka wiedziałam, że będę chciała związać swoją przyszłość ze sztuką. Nie wiedziała tylko jak. Teraz wiem, że moją największa pasją jest malarstwo. Od kilku miesięcy zarabiam na tej pasji, realizując zlecenia na obrazy na ścianach. Maluje na nich zarówno stylowe motywy do salonu, jak i postacie z bajek do pokoju dziecięcego. Takie obrazy ścienne wymagają ode mnie odpowiednich pędzli i farb akrylowwych.